Ankara TCDD Hastanesi Randevu Alma

26 Aralık 2009
2.390 kez görüntülendi

Ankara TCDD Hastanesi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Ankara TCDD Hastanesi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Ankara TCDD Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.
TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

Ankara TCDD Hastanesi Randevu Alma

Sistem Nasıl Çalışır?

Ankara TCDD Hastanesi Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Bu Web Sayfası Ankara TCDD Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Ankara TCDD Hastanesi İnternet den Online Randevu Almak İçin Ankara TCDD Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Ankara TCDD Hastanesi İnternet Site Adresi için Sitemizin Üst Bölümünde Bulunan Arama Formundan Yararlanabilirsiniz.

Ankara TCDD Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.
Not : Ankara TCDD Hastanesi İnternet Site Adresine Aşşağıdaki Bağlantılardan yada Sitemizin Üst Kisminda Bulunan Arama Formundan Ulasabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

  1. dertli diyor ki:

    çok sağolun bilgi için

  2. isimsiz ne yapcam diyor ki:

    randevu almak istiyorum:göz ve psikiatri bölümünden

  3. Ankara Hastaneleri diyor ki:

    ankara hastaneleri hastanedunyasi.com /ankarahastaneleri.html

Yorum Yaz

Yandex.Metrica