Marmara Gündem - 20 Aralık 2017, Çarşamba

Ankara Mevki Asker Hastanesi Randevu Alma

26 Aralık 2009
1.343 kez görüntülendi

Ankara Mevki Asker Hastanesi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Ankara Mevki Asker Hastanesi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Ankara Mevki Asker Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

Sistem Nasıl Çalışır?

Ankara Mevki Asker Hastanesi Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Bu Web Sayfası Ankara Mevki Asker Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Ankara Mevki Asker Hastanesi İnternet den Online Randevu Almak İçin Ankara Mevki Asker Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Ankara Mevki Asker Hastanesi İnternet Site Adresi için Sitemizin Üst Bölümünde Bulunan Arama Formundan Yararlanabilirsiniz.

Ankara Mevki Asker Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.
Not : Ankara Mevki Asker Hastanesi İnternet Site Adresine Aşşağıdaki Bağlantılardan yada Sitemizin Üst Kisminda Bulunan Arama Formundan Ulasabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

  1. yıldız diyor ki:

    ankara mevkı hastanesının ınternet sıtesıne gırdıgımde dr.ların bransları ve ısımlerı gorup randevu alınması bızler ıcın daha kolay olacak. tsklr.

  2. ethem diyor ki:

    merhaba ben ethem demir 1983/4 tertip olarak ankara karakuvetleri lojistik kumutanluğunda askerdim bu arada bileğimden düştüm askerde bilegim kirildi amaliyat oldum mevki hastanesinde ortapedi bölümünde bileğim çok ariyor ve sosyal güvencem yok lütfen yardimci olun

Yorum Yaz

Yandex.Metrica