Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Ankara Mamak Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
1.195 kez görüntülendi

Ankara Mamak Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası Ankara Mamak Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında Ankara Mamak Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Ankara Mamak Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? Ankara Mamak gelişimi için neler yapılabilir?

Daha iyi bir Ankara Mamak Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Ankara Mamak Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, Ankara Mamak tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Ankara Mamak haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ankara Mamak Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Ankara Mamak Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, Ankara Mamak Rehberi, önemli telefonlar, Ankara Mamak haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.


Sayfanın konuları: Ankara Mamak Kaymakamlığı Resmi Sitesi, Ankara Mamak Resmi Kurumları, Ankara Mamak İle İlgili Bilgi, Ankara Mamak Tarihi, Ankara Mamak Rehberi, Ankara Mamak Haberleri, Ankara Mamak Fotoğrafları, Ankara Mamak Gelenekleri, Ankara Mamak Türküleri, Ankara Mamak İstatistikleri, Ankara Mamak Haritası, Ankara Mamak Nöbetçi Eczaneleri, Ankara Mamak Köyleri, Ankara Mamak Ünlüleri, Ankara Mamak Okulları, Ankara Mamak Sağlık Kuruluşları.

DMCA.com

Yorumlar

  1. MAHMUT TUTAK diyor ki:

    KAZIMORBAY MAH.398 CAD.NO 59 APARTMAN YANINDA BOŞ GECEKONDUDA 6 KÖPEK YAVRUSU VE 5 ADET KÖPEK YAŞAMAKTA.SABAHLARA KADAR ÜRMEKTE. BU BELEDİYENİN İŞ DEĞİLMİ
    TELEFON EDİYORUZ GELMİYO.LÜTFEN KAYMAKAMLIĞIMIZ BU KONUYA BİR EL ATMASINI RİCA EDİYORUZ.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica