Ankara Gazi Devlet Hastanesi Randevu Alma

26 Aralık 2009
1.586 kez görüntülendi

Ankara Gazi Devlet Hastanesi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Ankara Gazi Devlet Hastanesi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Ankara Gazi Devlet Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

MHRS Online Randevu: http://85.111.7.201/Vatandas/giris.jsp?saglikKurumuHastaneKodu=177047

Resmi Site Adresi: http://www.ankaragmkdh.gov.tr/

Bu Web Sayfası Ankara Gazi Devlet Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Ankara Gazi Devlet Hastanesi İnternet den Online Randevu Almak İçin Ankara Gazi Devlet Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Ankara Gazi Devlet Hastanesi İnternet Site Adresi için Sitemizin Üst Bölümünde Bulunan Arama Formundan Yararlanabilirsiniz.

Ankara Gazi Devlet Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.
Not : Ankara Gazi Devlet Hastanesi İnternet Site Adresine Aşşağıdaki Bağlantılardan yada Sitemizin Üst Kisminda Bulunan Arama Formundan Ulasabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

 1. balkan diyor ki:

  randevu alabilmek için saatlerce ugrasıyorum ama randevu sitesine giremiyorum girsem bile randevu alamnıyorum http://hastanerandevu.gov.tr

 2. uğur karademir diyor ki:

  labaratuar tahlil sonuçlarını internetten göremiyoruz site kapalı ilgilerinizi bekliyoruz.teşekkürler

 3. HACER SUBAŞI KASABBAŞI diyor ki:

  KADIN DOĞUM BÖLÜM İÇİN RANDEVU

 4. satıhanim gündoğdu diyor ki:

  ortapedi (randevu yarın için)

Yorum Yaz

Yandex.Metrica