Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

26 Aralık 2009
1.162 kez görüntülendi

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.
Resmi Site Adresi: http://www.diskapieah.gov.tr/

MHRS Online Randevu http://85.111.7.201/Vatandas/giris.jsp?saglikKurumuHastaneKodu=177042

Telefon: 0312 596 20 00

Bu Web Sayfası Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternet den Online Randevu Almak İçin Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternet Site Adresi için Sitemizin Üst Bölümünde Bulunan Arama Formundan Yararlanabilirsiniz.

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.
Not : Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternet Site Adresine Aşşağıdaki Bağlantılardan yada Sitemizin Üst Kisminda Bulunan Arama Formundan Ulasabilirsiniz.

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. ayhan diyor ki:

    göz bölümü randevu al mhrs ile

Yorum Yaz

Yandex.Metrica