Ankara Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

26 Aralık 2009
1.954 kez görüntülendi

Ankara Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Ankara Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Ankara Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

MHRS Online Randevu Link: http://85.111.7.201/Vatandas/giris.jsp?saglikKurumuHastaneKodu=382907

Resmi İnternet Adresi: http://www.ankaracocuk.gov.tr/

Telefon: 0312 596 96 00

Bu Web Sayfası Ankara Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Ankara Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternet den Online Randevu Almak İçin Ankara Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Ankara Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternet Site Adresi için Sitemizin Üst Bölümünde Bulunan Arama Formundan Yararlanabilirsiniz.

Ankara Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.
Not : Ankara Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternet Site Adresine Aşşağıdaki Bağlantılardan yada Sitemizin Üst Kisminda Bulunan Arama Formundan Ulasabilirsiniz.

Ankara Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. firat diyor ki:

    internetten randevu sadece mhrs üzerinden yada 182 denmi alacağız

  2. Marmara Haber diyor ki:

    lütfen hastanenin resmi sitesine başvurunuz

  3. safiye diyor ki:

    merhaba.adım safiye.5 yaşında epilepsi has. bir kızım var ve ben ankara gata çocuk nöroloji böl.e getirmek istiyorum.mersin de yaşıyorum.kızımı getirmem için bu bölüme ait istediğim dr.u talep edebilirmiyim ve sosyal güvencesi SSK.ayrıca bir ücret talep ediliyormu.sorularıma umarım makul bir cevap alırım.teşekkür ederim.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica