Marmara Gündem - 09 Mart 2020, Pazartesi

Ankara Çankaya Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
1.243 kez görüntülendi

Ankara Çankaya Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası Ankara Çankaya Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında Ankara Çankaya Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Ankara Çankaya Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? Ankara Çankaya gelişimi için neler yapılabilir?

Daha iyi bir Ankara Çankaya Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Ankara Çankaya Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, Ankara Çankaya tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Ankara Çankaya haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ankara Çankaya Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Ankara Çankaya Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, Ankara Çankaya Rehberi, önemli telefonlar, Ankara Çankaya haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.


Sayfanın konuları: Ankara Çankaya Kaymakamlığı Resmi Sitesi, Ankara Çankaya Resmi Kurumları, Ankara Çankaya İle İlgili Bilgi, Ankara Çankaya Tarihi, Ankara Çankaya Rehberi, Ankara Çankaya Haberleri, Ankara Çankaya Fotoğrafları, Ankara Çankaya Gelenekleri, Ankara Çankaya Türküleri, Ankara Çankaya İstatistikleri, Ankara Çankaya Haritası, Ankara Çankaya Nöbetçi Eczaneleri, Ankara Çankaya Köyleri, Ankara Çankaya Ünlüleri, Ankara Çankaya Okulları, Ankara Çankaya Sağlık Kuruluşları.

DMCA.com

Yorumlar

  1. BEKİR YILMAZOĞLU dedi ki:

    AK Parti Çankaya SKM açılışı için Ankara’nın Mimarı ‘i Çoşkulu kalabalık bekliyor.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica