Anjelik Calvin Kimdir?

30 Ocak 2013
1.752 kez görüntülendi

Anjelik Calvin Kimdir? Kaç Yaşında? Hakkında Bilgiler

Kişiler kategorimizin bugünkü konusu Yeşilçam Türk sinamasının ünlü isimlerinden Ahu Tuğba’nın kızı Anjelik Calvin hakkında olacak, bu bağlamda Anjelik Calvin’nin hayatı ve özgeçmişi hakkında bilgilere sayfamızda yer vereceğiz. Anjelik Calvin Kimdir?, Anjelik Calvin kaç yaşında, nereli? gibi vikipedi sorularına yanıt arayacağız.

Anjelik Calvin Kimdir?

Anjelik Calvin Kimdir?

Anjelik Calvin 11 kasım 1993 ABD ,Miami de doğmuştur. Kendisi gibi oyuncu olan Annesi Ahu Tuğba’nın Timmy adlı arnavut ve italyan asıllı kocasından dünyaya gelmiştir.

Henüz 13 yaşındayken New York Film Academy’ den mezun olmasının yanı sıra yurt dışında iyi bir tiyatro alt yapısı ve eğitimi vardır.

Buna Türkiye’de gitmiş olduğu Haldun Dormen , Murat şenol’un da eğitim verdiği Ekol drama sanat okulu dahildir.En önemlisi ABD’ nin Florida Eyaletinde nükleer alanında gittiği Üniversitesinde politika dersinde ve sosyal projeler kapsamında göstermiş olduğu üstün performans Amerikan başkanı Obama’nın dikkatini çekmiş,genç yaşta olmasına karşın 2012 yılında beyaz saraya davet edilmiş ikili seçim öncesi davette bir araya gelmiştir.

Sosyal medya’da bu ilgi büyük yankı uyandırmış ve Anjelik haftalarca gündem konusu olarak manşetlerden inmemiştir.

Anjelik Calvin hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum sayfamızdan yapabilirsiniz.

Anjelik Calvin Resimleri, Fotoğrafları

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica