Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Anıl Tetik Kimdir?

26 Ocak 2013
451 kez görüntülendi

Anıl Tetik Kimdir? Hakkında Bilgiler

Kişiler kategorimizin bugünkü konusu 1991 İstanbul küçükçekmece doğumlu olan, Survivor yarışması ile ün kazanan Anıl Tetik hakkında olacak, bu bağlamda Anıl Tetik’nin hayatı ve özgeçmişi hakkında bilgilere sayfamızda yer vereceğiz. Anıl Tetik Kimdir, Anıl Tetik kaç yaşında, nereli? gibi vikipedi sorularına yanıt arayacağız.

Anıl Tetik Kimdir? Resimleri

Anıl Tetik Kimdir?

Anıl Tetik, 1991 yılında İstanbul Küçükçekmece’de doğdu. Kadir Has Üniversitesi’nde Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümünde okudu. Çocukluğundan beri motor sporları hayalleriyle büyüyen Anıl’ın ailesi bu isteğine tehlikeli olması sebebiyle hep karşı çıkmıştır.

Anıl Tetik 19 yaşına geldiğinde 100 kiloya ulaşmıştı, motor sporları için uygun bir kilo değildi sıkı bir diyet ve sporla dört ay gibi kısa bir sürede tam 25 kilo vermeyi başararak 75 kiloya düşmüştür. Artık kilo engeli kalmayan Anıl, çocukluk hayalini gerçekleştirmek için ailesini de ikna etmiştir.

Amerikalı hocalardan aldığı bir aylık dersin sonunda başarısı ile dikkat çekmiştir. Anıl Tetik bir çok yarışa katılıp iki kez Türkiye birinciliği ve son olarak Doğu Avrupa Pist Şampiyonası’nda da birincilik elde ederek üçte üç yapmıştır.

Anıl Tetik hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum sayfamızdan yapabilirsiniz.

Anıl Tetik Resimleri, Fotoğrafları

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica