Marmara Gündem - 20 Aralık 2017, Çarşamba

Android Telefonlarda Proxy Ayarları Nasıl Yapılır ?

25 Ağustos 2013
1.950 kez görüntülendi

Android Proxy Ayarları Resim

Android Telefonlarda Proxy Ayarları Nasıl Yapılır ?

Kullandığınız akıllı telefonun işletim sistemi android ve proxy ,dns ayarları nasıl yapılır bilmiyorsanız yapmanız gereken işlemleri sırası ile aşağıda anlattım adım adım yazdıklarımı uygularsanız ayarları rahatlıkla yapabilirsiniz. Buyurun yazımı fazla uzatmadan android proxy ayarları nasıl yapılırmış öğrenelim.

Öncelikle telefonunuzdan Menü ve Ayarlar kısmına giriyoruz daha sonra Kablosuz özelliği ve ağlar sekmesine tıklıyoruz buradan Kablosuz ayarları ve tekrar Menü kısmından Gelişmiş butonuna tıklıyoruz ve Statik IP kullan seçeneğinden proxy ayarlarımızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Yukarıda anlatılan ayarlar wife kullanacaklar için geçerlidir eğer wife’dan değilde Turkcell, Vodafone veya Avea operatörden İnternet’e bağlanıyorsanız yapmanız gereken ayarlar şöyle;  Telefonunuzdan Menü ve  Ayarlar kısmına giriyoruz oradan Mobil AğlarErişim Nokası AdlarıSol Seçim TuşuYeni Apn daha sonra isim seçimi olarak İnternet yazın. Apn kısmına ise İnternet yazın. Hepsi bu kadar yapamadığınız veya takıldığınız bir yer olursa yorum bölümümüzden bize sorabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

  1. isak diyor ki:

    APn internet yazdik ok. hemen alttaProxy nin ip si olacak ayarina sayisal rakamlari nasil yazarim yazdim proxy koptu ne yazabilirim calismasi icin buraya.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica