Altunizade Capitol Avm Alışveriş Merkezi

8 Kasım 2009
547 kez görüntülendi

Altunizade Capitol Avm Alışveriş Merkezi

Altunizade Capitol Avm Alışveriş Merkezi Hakkında Bilgilere Sitemizden Ulaşabilirsiniz.

Altunizade Capitol Avm Alışveriş Merkezi Hakkında Yorumlarınızı Aşşağıdaki Forum Aracılığı ile yapabilirsiniz.

Capitol Avm’yi Tanıyalım

Tarihçesi :

1993 yılında kurulan, İstanbullular’a alışverişin,eğlencenin ve kültürel aktivitelerin tamamını 15 yıldır bir arada sunan Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi, kısa zamanda alışveriş ve eğlence anlayışına getirdiği yüksek standartlarla, sadece alışveriş değil, aynı zamanda bir “yaşam merkezi” olarak hizmet vermektedir. Capitol Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerinin alışverişin yanı sıra bir çok ihtiyacına daha cevap vermektedir. Misyonu, en iyi hizmeti Capitol’de geçirdikleri her anda ziyaretçileriyle buluşturmaktır. Capitol Alışveriş Merkezi, hedeflediği kaliteden ödün vermeden yolunda yenilikçi ve ilerici bakış açısıyla hızla ilerlemektedir. Capitol Akademi, mağaza çalışanları ve yöneticilerine yıl boyunca verdiği eğitimlerle hizmet kalitesini en üst düzeye çıkararak müşteri memnuniyetini mükemmelleştirme çalışmalarına devam etmektedir.Capitol Akademi tarafından uygulanan eğitimler, Türkiye’de ilk kez ve sadece Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde, yılın 365 günü kesintisiz olarak yapılmaktadır.

Profesyonel iş anlayışıyla Capitol, ziyaretçilerine hep daha iyisini sunmak için çalışarak, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi ICSC (International Council of Shoppings Centers) tarafından 27 Nisan 2006’da “Yenilenen Alışveriş Merkezleri” dalında “Avrupa’nın En iyi Projesi” seçilmiştir. Türkiye’ye getirilen bu büyük ödül, Capitol’ün cesur iş ortaklarının ve değerli ziyaretçilerinin memnuniyetini yaratmak üzere 15 yıldır kesintisiz olarak devam eden yapılandırma çalışmalarının ürünüdür. Bu çabanın Avrupa’dan gelen büyük ödülle taçlandırılması, büyük bir onur ve mutluluk kaynağı olmuştur.

Ayrıca Capitol, Birleşmiş Markalar Derneği’nin (BMD) düzenlemiş olduğu 2005 yılı Alışveriş Merkezleri ve Mağazalar Yılbaşı Tasarım Yarışması’nda “Nahıllar ve Kartopları” projesi ile de birinci seçilmiştir. İstanbullular’ın “buluşma noktası” Capitol; Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği’nin 1999 yılında ilk defa düzenlediği Alışveriş Merkezleri yarışmasında “Sigarayı Capitol’de Bırakın” kampanyasıyla da “Pazarlama” dalında “Başarı Ödülü”ne layık görülmüştür. 2009 yılında Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği tarafından düzenlenen AMPD 2009 Ödüllerinde “Cap Getir Projesi ile Yılın Müğteri Memnuniyeti Projesi seçilmistir.

Türkiye’nin ilk ve en büyük sinema kompleksine sahip olmanın haklı gururunu yaşayan Capitol’de, son derece konforlu, lüks ve rahat birbirinden şık 14 sinema salonu bulunmaktadır.Vizyondaki tüm filmleri Capitol Spectrum Sinemaları’nın bu çok şık salonlarında izleyebilir ve biletinizi www.capitol.com.tr sitesinden online olarak alabilir,sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Capitol Spectrum 14 Kart sahibi olarak sinemanın büyülü dünyasını özel avantajlarla yaşayabilirsiniz.

Tüm bu hizmetler Capitol’ün üstün hizmet anlayışının ışığında geliştirilmiş ve ziyaretçilerimizin hizmetine sunulmuştur. Her zaman “Yaşam merkezi” olma gayesinde olan Capitol’de bir ilk olan “valet parking” sistemi ile hızlı, rahat, ayrıcalıklı bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz.Yaptığınız alışveriş sonunda valelerimiz, eşyalarınızın taşınmasında size yardımcı olarak Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nin kalitesini ve üstün hizmet anlayışını sizlere sunacaktır. Her daim ilkleri yapmayı misyon edinen Capitol’de doorman ve servis hostesi hizmeti de bir ilk olarak devam etmektedir.

Avrupa’nın en iyisi Capitol, hizmet anlayışını her zaman daha da ileriye taşıyacak ve sizler için çalışarak daha da büyük işlere imzasını atacaktır.

Capitol Avm Spectrum Sinemaları Haftanın Filmleri için TIKLAYIN.

Capitol Alışveriş Hizmetleri Ulaşım
Adres:Mahir Iz Caddesi Altunizade 34662 ÜSKÜDAR / ISTANBUL
Tel:+90 216 554 77 77 (Pbx)
Faks:+90 216 554 77 88
Sinema Rezervasyon:+90 216 554 77 70
E-Posta:[email protected]
DMCA.com

Yorumlar

  1. Müge diyor ki:

    çok pahallı bir alışveriş merkezi girdinmi alış veriş yapasın geliyor eve gelince pişman oluyorsunuz tavsiye etmiyorum

Yorum Yaz

Yandex.Metrica