Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Alsancak Devlet Hastanesi Randevu Alma

18 Aralık 2009
1.324 kez görüntülendi

Alsancak Devlet Hastanesi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Alsancak Devlet Hastanesi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Alsancak Devlet Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.
Nevvar Salih İşgören Alsancak Devlet Hastanesi Randevu : http://alsancakdh.birimrandevu.com/oim/login.aspx

Online Labaratuvar Sonuçları:  http://alsancakdh.birimrandevu.com/oim/login.aspx

Doktor Çalışma Programı Liste: http://www.alsancakdh.gov.tr/index.php?area=1&p=static&page=doktor_calisma_programi

Sms Randevu:  http://alsancakdh.birimrandevu.com/oim/sms/alsancak/sms_yardimsema.aspx

Sistem Nasıl Çalışır?

Alsancak Devlet Hastanesi Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Bu Web Sayfası Alsancak Devlet Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Alsancak Devlet Hastanesi İnternet den Online Randevu Almak İçin Alsancak Devlet Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Alsancak Devlet Hastanesi İnternet Site Adresi için Sitemizin Üst Bölümünde Bulunan Arama Formundan Yararlanabilirsiniz.

Alsancak Devlet Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.

DMCA.com

Yorumlar

 1. senem alan diyor ki:

  insanları bukadar uğraştırmak zorundamısınız sızler her seferınde ınternetten bı randevu alıcam 2saat oldu ugrasıyom radevu ala tıklıyorum randevu hariç cok saçma seyler çıkıyor neden herseferınde ınsanların acısını ışını bıraz daha rahatlatmak yerıne hem sınır edip hem yıpratıyosun !

 2. asuman diyor ki:

  yarın için göğüs hastalıkları bölümünden randevu almak istiyorum

 3. Marmara Haber diyor ki:

  resmi siteden alınız yada alo 182 nolu telefon numarasından geçmiş olsun

 4. REFİKA ÇATAK diyor ki:

  07.06.2012 tarihinde ortapedı bölümünden randevu ıstıyorum yardımcı olun lütfen

 5. tayfun diyor ki:

  ya bu nasıl bir sistem ben kontrole gidicem ilacımı kullanmaya başlayalı zaten 1 ay olmuş kontrollerimin zamanının geçirmemem gerekiyo doktorum 1 ay sonra burda ol dedi bu randevu sistemi yüzünden randevu alamıyorum bi türlü, gidemicem mi ben bu hastaneye nasıl bi sistemdir bu ya, dünden beri uğraşıyorum netten randevu alma olayında da mı torpil var da biz almıyoruz anlamıyorum ki…………………

 6. yelizşimşek diyor ki:

  bn randevu almak için doğum yılı girdiğimde sistem kabul etmiyor.

 7. Deli-Fatih diyor ki:

  dahiliye bölümünden yarın gündüz saat 15 e randevu istiyorum acil lütfen

Yorum Yaz

Yandex.Metrica