Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Alsancak D.D.Y. Hastanesi Randevu Alma

18 Aralık 2009
1.017 kez görüntülendi

Alsancak D.D.Y. Hastanesi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Alsancak D.D.Y. Hastanesi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Alsancak D.D.Y. Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

Sistem Nasıl Çalışır?

Alsancak D.D.Y. Hastanesi Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Bu Web Sayfası Alsancak D.D.Y. Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Alsancak D.D.Y. Hastanesi İnternet den Online Randevu Almak İçin Alsancak D.D.Y. Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Alsancak D.D.Y. Hastanesi İnternet Site Adresi için Sitemizin Üst Bölümünde Bulunan Arama Formundan Yararlanabilirsiniz.

Alsancak D.D.Y. Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.

DMCA.com

Yorumlar

  1. kadir yıldız diyor ki:

    aradığım hiçbir bilgiye iddianız doğrultusunda ulaşamadım. afferin size

Yorum Yaz

Yandex.Metrica