Marmara Gündem - 07 Mart 2020, Cumartesi

Alkolü fazla kaçıran iki turist sokak ortasında seks yaptı

5 Ağustos 2010
770 kez görüntülendi

Alkolü fazla kaçıran iki turist sokak ortasında seks yaptı

İnsanlarla hayvanları ayıran temel sınırı geçmişler.hayvan yeri zamanı ayıramaz.ama uygar insan ayırmalı…modernite kamusal alanda seks yapmak değil.

Kardeşim madem bu kadar rahatsız oldun çağıraydınız polisi, gönderseydi otellerine.ayıp ayıp diyerek seyretmektende kendini alamıyor vatandaş . adam sarhoş ne yaptığını biliyormu? onların kendi ülkelerinde de bu işler ulu orta yasak modernlik seksle olmuyor malesef.

Bu habere yapılan 2 yorumu sizlerle paylaştım buyrun haberin kendisi.

Alkolü fazla kaçıran iki turist sokak ortasında seks yaptı

Kuşadası’nda sabaha kadar alkol alan iki turist, otele dönerken önce öpüşmeye başladı ardından da sokak ortasında cinsel ilişkiye girdi. Vatandaşlar turistlere tepki gösterdi

TÜRKİYE’nin önemli turizm merkezlerinden Kuşadası’nda alkolü fazla kaçıran Belçikalı 2 turist, sokak ortasında cinsel ilişkiye girdi. Ortaya çıkan nahoş görüntüler karşısında vatandaşlar, turistlere tepki gösterdi.
Aydın’ın Kuşadası Barlar Sokağı’nda sabaha kadar eğlenen B.C.N. isimli erkek ve N.Y.N. isimli kadın turist, alkollü fazla kaçırınca günün ağarmaya başladığı sabah saatlerinde kaldıkları otele dönerken, cadde ortasında kendilerinden geçti. Aşırı alkollü olan B.C.N. ve N.Y.N. isimli Belçika uyruklu 2 turist, alkolün de etkisiyle cadde ortasını yatak odası zannedip cinsel ilişkiye girdi.

Olaya bazı vatandaşlar tepki gösterirken, bazıları da manzarayı cep telefonlarına kaydetti.

Alkolü fazla kaçıran iki turist sokak ortasında seks yaptı Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica