Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Aksaray Haseki Hastanesi Randevu Sistemi

10 Aralık 2009
1.085 kez görüntülendi

Aksaray Haseki Hastanesi Randevu Sistemi

Bu Web Sayfası Aksaray Haseki Hastanesi Online Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Aksaray Haseki Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

Sistem Nasıl Çalışır?

Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır…

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Bu Web Sayfası Aksaray Haseki Hastanesi Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. İnternet’den Online Randevu Almak İçin Aksaray Haseki Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Aksaray Haseki Hastanesi Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz’den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.

MarmaraGundem.org

DMCA.com

Yorumlar

  1. elveda diyor ki:

    beyin cehrayi

  2. hatice güneri diyor ki:

    topculardaki nöroloji bölümünden randevu aldım falan randevumun aksaray hasekide olduğu söylende hangi gün ve saate olduğunu öğrenebilirmiyim.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica