Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Ahmet Maranki Yüzdeki Çilleri Gideren Karışım

6 Aralık 2010
1.116 kez görüntülendi

Ahmet Maranki Yüzdeki Çilleri Gideren Karışım, Formülü

çillere kesin çözüm,çillere bitkisel çözüm,çillere kesin çözüm ahmet maranki,çilleri yok etmenin yolları,çillere bitkisel çözüm ahmet maranki,,ahmet maranki çillere çözüm,yüzdeki çillerin giderilmesi,benleri yok etmenin yolları,y,YUZDEKI BENLERDEN VE CILLERDEN KURTULMA,suna dumankaya çillere çözüm,yüzdeki çillere bitkisel çözümler,suna dumankaya nın yüzdeki çillere tedavisi,sütle salatalık yüzde ne kadar kalmalı,suna dumankaya çiller ve benler,gülsuyunun çillere faydası var mı,cillerin giderilmesi için bitkisel ilaç,çillikler gideren formüller,çillre kesin çözüm

Yüzünüzde ve vücudunuzun çeşitli bölgelerinde bulunan çillere kesin çözüm arıyorsanız aşağıdaki yazımızı okuyunuz. Çilleri yok etmenin en etkili kesin çözümü diyebileceğimiz Prof.Dr. Ahmet MARANKİ’nin Bitkisel çözümü diyebiliriz.

Çillerin giderilmesi için Prof.Dr. Ahmet MARANKİ ilk olarak kanın temizlenmesi ve sağlıklı beslenilmesini öneriyor…

Malzemeler:

Yüzdeki çilleri geçirmek için 1 çay bardağı çiğ süt içine 1 adet salatalık doğranarak konur. 2 saat beklenir ve süzülür.

Uygulanışı:

Salatalık tülbentten sıkılarak özünün süte geçmesi sağlanır. Bu sütle yüz sık sık pamukla pansuman yapılır.Bu işleme 10-15 gün devam edilirse yüzdeki çiller geçer. Gül suyu ile sabah ve akşam cilt temizlenmelidir.

DMCA.com

Yorumlar

  1. Güntekin Gülen diyor ki:

    ile birlikte hocamızda pazar pazarını ziyaret ettik

  2. Peri Memmedova diyor ki:

    Tavsiye ettiyiniz formülü uyguladım ama çiller solmadı bile, yùzümde iltihaplı sivilceler oluştu.lütfen bir cevap yazın ne yapmalıyım Hocam?

  3. hilal diyor ki:

    arkadaşlar bunu deneyip işe yaraayan varmı

Yorum Yaz

Yandex.Metrica