Marmara Gündem - 09 Mart 2020, Pazartesi

Agents of SHIELD 4. Sezon İle Karşımıza Gelecek

15 Mayıs 2016
30 kez görüntülendi

Agents of SHIELD 4. Sezon

2013 yılında bir Amerikan kanalı olan ABC’de yayınlanmaya başlayan, yapımcılığını Maurissa Tancharoen, Jed Whedon ve Joss Whedon gibi dev isimlerin üstlendiği bir Marvel dizisi olan Agents of Shield 4. Sezon onayını geçtiğimiz günlerde almayı başardı.

Agents of Shield dizisi Marvel dünyasında geçen ve karakterlerinin hayali bir ajan ve anti terörizm ajansı üzerine kurulu olduğu baş rollerinde bir çok Marvel dizisinden tanıdığımız Clark Gregg’in de yer aldığı bir süper kahraman dizisidir. İnsan ruhunun umudunu ve merakını gösteren bu destansı maceraya hazırlanın. Bu Süper kahramanların, uzaylıların ve olağan dışı şeylerin dünyası. Dizi insanların durumunu süper güçleri olmayan S.H.I.E.L.D ajanlarının gözünden anlatıyor ve birlikten kuvvet doğacağını, böylece dünyada bir farklılık yaratabileceğimizi ileri sürüyor. Dizide   Yayınlanmaya başladığı sezonun ilk bölümde 12 milyonun üzerinde bir rating kazanan, ilerleyen bölüm ve sezonlarda düzenli kayıplar yaşayarak 3. sezonunda ise ortalama 3.8 milyon gibi bir ratinge sahip olan Agents of Shield 4. Sezon onayını henüz 3. Sezon finalini dahi yapmadan önce alarak hayran kitlesini sevindirdi. Bir dizinin bu kadar erken bir tarihte onay alması alışık olmadığımız bir durum olsada bu ABC’nin Marvel dünyasına olan inancını ve güvenini kuşkusuz ortaya koymakta.

Agents of SHIELD returns

Her sezonu 22 bölümden oluşan Marvel dizisinin bugüne kadar ABC kanalında 62 bölümü yayınlandı. 3. Sezon finalini 17 Mayıs tarihinde yapacak olan dizi için herkesin aklındaki Agents of Shield 4. Sezon ne zaman başlayacak sorusuna cevap ise şuan için net bir şekilde bilinmiyor olsada Eylül 2016’da başlaması ve yine 22 bölümden oluşması bekleniyor.

Agents of SHIELD 4. Sezon İle Karşımıza Gelecek Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica