Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Afyonkarahisar Kızılören Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
910 kez görüntülendi

Afyonkarahisar Kızılören Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası Afyonkarahisar Kızılören Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında Afyonkarahisar Kızılören Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Afyonkarahisar Kızılören Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? Afyonkarahisar Kızılören gelişimi için neler yapılabilir?

Daha iyi bir Afyonkarahisar Kızılören Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Afyonkarahisar Kızılören Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, Afyonkarahisar Kızılören tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Afyonkarahisar Kızılören haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Afyonkarahisar Kızılören Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Afyonkarahisar Kızılören Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, Afyonkarahisar Kızılören Rehberi, önemli telefonlar, Afyonkarahisar Kızılören haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.


Sayfanın konuları: Afyonkarahisar Kızılören Kaymakamlığı Resmi Sitesi, Afyonkarahisar Kızılören Resmi Kurumları, Afyonkarahisar Kızılören İle İlgili Bilgi, Afyonkarahisar Kızılören Tarihi, Afyonkarahisar Kızılören Rehberi, Afyonkarahisar Kızılören Haberleri, Afyonkarahisar Kızılören Fotoğrafları, Afyonkarahisar Kızılören Gelenekleri, Afyonkarahisar Kızılören Türküleri, Afyonkarahisar Kızılören İstatistikleri, Afyonkarahisar Kızılören Haritası, Afyonkarahisar Kızılören Nöbetçi Eczaneleri, Afyonkarahisar Kızılören Köyleri, Afyonkarahisar Kızılören Ünlüleri, Afyonkarahisar Kızılören Okulları, Afyonkarahisar Kızılören Sağlık Kuruluşları.

DMCA.com

Yorumlar

  1. ali osman akpınar diyor ki:

    siyasetin vesayetinden kurtulmak ve halkın arasına karışarak olur.sadece koltukta oturarak kaymakamlık yapılmaz halkın arasına karışarak halkın sorunlarını dinlersiniz kızılören en büyük mülki amir kaymakamdır.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica