Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Afyonkarahisar Hocalar Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
1.109 kez görüntülendi

Afyonkarahisar Hocalar Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası Afyonkarahisar Hocalar Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında Afyonkarahisar Hocalar Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Afyonkarahisar Hocalar Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? Afyonkarahisar Hocalar gelişimi için neler yapılabilir?

Daha iyi bir Afyonkarahisar Hocalar Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Afyonkarahisar Hocalar Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, Afyonkarahisar Hocalar tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Afyonkarahisar Hocalar haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Afyonkarahisar Hocalar Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Afyonkarahisar Hocalar Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, Afyonkarahisar Hocalar Rehberi, önemli telefonlar, Afyonkarahisar Hocalar haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.


Sayfanın konuları: Afyonkarahisar Hocalar Kaymakamlığı Resmi Sitesi, Afyonkarahisar Hocalar Resmi Kurumları, Afyonkarahisar Hocalar İle İlgili Bilgi, Afyonkarahisar Hocalar Tarihi, Afyonkarahisar Hocalar Rehberi, Afyonkarahisar Hocalar Haberleri, Afyonkarahisar Hocalar Fotoğrafları, Afyonkarahisar Hocalar Gelenekleri, Afyonkarahisar Hocalar Türküleri, Afyonkarahisar Hocalar İstatistikleri, Afyonkarahisar Hocalar Haritası, Afyonkarahisar Hocalar Nöbetçi Eczaneleri, Afyonkarahisar Hocalar Köyleri, Afyonkarahisar Hocalar Ünlüleri, Afyonkarahisar Hocalar Okulları, Afyonkarahisar Hocalar Sağlık Kuruluşları.

DMCA.com

Yorumlar

  1. mustafa diyor ki:

    SAYIN KAYMAKAMIM AKÇADERE KÖYÜNDE BAZI YERLERE ASVALT TADİLATI OLDU ÇALIŞMA YAPILIRKEN MUHTARA RİCA ETTİM ONARAGMEN KALE ALMADI BENİM İSTEGİM BAZI YERLERE KASIS YAPALIM 2TANE ÇOCUĞUM VAR BENİM AMACIM ŞİKAYET DEGİL BİRDE SİZE SÖYLEMEK YUKARLARA YANİ EVİNİN YANLARINA YAPIP BURLARAYAPILMAMASINA ÜZÜLÜLÜYORUM KALE ALMADI.İKİNCİ RİCAM BU LİSELİ ÇOCUKLARDEN PARA ALMALARI ARABALAR GİDİŞ GELİŞ 4TL ALIYORLARBUNU DEVLET ÖDEMİYORMU ŞİDİDEN TEŞEKKÜRLER İYİGÜNLER

Yorum Yaz

Yandex.Metrica