Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Adana Yüreğir Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
919 kez görüntülendi

Adana Yüreğir Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası Adana Yüreğir Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında Adana Yüreğir Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Adana Yüreğir Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? Adana Yüreğir gelişimi için neler yapılabilir?

Daha iyi bir Adana Yüreğir Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.
Yüreğir Kaymakamlığı İnternet Adresi: http://www.yuregir.gov.tr/

Adana Yüreğir Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, Adana Yüreğir tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Adana Yüreğir haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Adana Yüreğir Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Adana Yüreğir Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, Adana Yüreğir Rehberi, önemli telefonlar, Adana Yüreğir haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.


Sayfanın konuları: Adana Yüreğir Kaymakamlığı Resmi Sitesi, Adana Yüreğir Resmi Kurumları, Adana Yüreğir İle İlgili Bilgi, Adana Yüreğir Tarihi, Adana Yüreğir Rehberi, Adana Yüreğir Haberleri, Adana Yüreğir Fotoğrafları, Adana Yüreğir Gelenekleri, Adana Yüreğir Türküleri, Adana Yüreğir İstatistikleri, Adana Yüreğir Haritası, Adana Yüreğir Nöbetçi Eczaneleri, Adana Yüreğir Köyleri, Adana Yüreğir Ünlüleri, Adana Yüreğir Okulları, Adana Yüreğir Sağlık Kuruluşları.

DMCA.com

Yorumlar

  1. Marmara Haber diyor ki:

    Lütfen sorunlarınızı yukarıda vermiş olduğumuz resmi internet adresinden dile getiriniz.

  2. hakan KARAOĞUL diyor ki:

    sayın yüreğir valiliğine şahsım gereği kazım başer caddesi sakini olarak olası bir herhangi kazada mimar sinan ilk öğretimokulu öğrencilerinin zarar görmemesiveolası bir kazanın meydana gelmemesi için cadde üzerine kasis ve belli noktalara ışıklandırılma yapılmasını tespitler doğrultusunda arz ederim

  3. nurettin diyor ki:

    sizi seviyorum desem inanmazsınız

Yorum Yaz

Yandex.Metrica