Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Adana Feke Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
1.524 kez görüntülendi

Adana Feke Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası Adana Feke Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında Adana Feke Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Adana Feke Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? Adana Feke gelişimi için neler yapılabilir?

Daha iyi bir Adana Feke Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Adana Feke Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, Adana Feke tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Adana Feke haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Adana Feke Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Adana Feke Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, Adana Feke Rehberi, önemli telefonlar, Adana Feke haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.


Sayfanın konuları: Adana Feke Kaymakamlığı Resmi Sitesi, Adana Feke Resmi Kurumları, Adana Feke İle İlgili Bilgi, Adana Feke Tarihi, Adana Feke Rehberi, Adana Feke Haberleri, Adana Feke Fotoğrafları, Adana Feke Gelenekleri, Adana Feke Türküleri, Adana Feke İstatistikleri, Adana Feke Haritası, Adana Feke Nöbetçi Eczaneleri, Adana Feke Köyleri, Adana Feke Ünlüleri, Adana Feke Okulları, Adana Feke Sağlık Kuruluşları.

Adana Feke Kaymakamlığı Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. vatandaş diyor ki:

    feke ilçesinin köyünden komşunun ineği hastalandı ve kaymakamlığımızın veterineri ve reşat beyi çağırdık ve inekle ilgilendi ama ineyimizin muayene sonucunda para almaması gerekir ken aldı ve ilgililere duyrulur gereyinin yapılmasını arz rica ederim

Yorum Yaz

Yandex.Metrica