Adam Asmaca Yarışma Programına Nasıl Gidilir?

26 Aralık 2012
848 kez görüntülendi

Adam Asmaca Yarışma Programına Nasıl Gidilir? Başvuru Formu

Show TV ekranlarında çarşamba günleri hariç her gün saat 20:00’da yayınlanan Ümit Erdim’in sunduğu Adam Asmaca Yarışmasına programına izleyici, seyirci veya yarışmacı olarak nasıl gidilir? Adam Asmaca Yarışma programına nasıl katılırım? Başvuru formu nerede? bütün bu sorularınızın cevabı yazımızda.

Adam Asmaca Başvuru Formu

Adam Asmaca Yarışma programına ben hiç katılmadım ama araştırdım buldum ve bu sayfamızdan paylaşmayı düşündüm, umarım yararlı bir bilgi olur evet konumuza geri dönecek olursak konumuz Adam Asmaca Yarışmasına Nasıl Gidilir? evet aşağıda yazdığım gibi gidilir. Adam Asmaca Yarışmasına katılanlar yorum yazmak isterseniz aşağıdaki yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz.

Show TV ekranlarında yayınlanan “Adam Asmaca” yarışması size 1 milyon TL  kazanma şansı sunuyor.

Adam Asmaca Başvuru Formu

Adam Asmaca Başvuru Formu

‘Adam Asmaca’ hepinizin bildiği popüler bir kelime oyunu. Ancak bu sefer bu oyun, kağıt üzerinde değil, stüdyoda ve tam 1 milyon Türk Lirası için oynanıyor.

Yarışmacılarımız ya tek gecede milyoner olarak ayrılacak ya da servetlerini asarak 1 milyon Türk Lirasına veda edecekler.

Kaderlerini belirleyecek tek bir kelime!

Oyunun kuralları ise oldukça basit;

Yarışmacı 10 adet mühürlü zarf içerisinde bulunan kelimelerden birini seçer ve tek tek harf söyleyerek kelimeyi tahmin etmeye çalışır. Yapması gereken doğru harfleri söyleyerek kuklayı asmadan para ödülünü kazanmaktır.

Sadece doğru harfleri söylerek 1 milyon kazandıran yarışma ‘Adam Asmaca’ yakında Show Tv’de.

Show TV ekranlarında yayınlanan Ümit Erdim’in sunduğu Adam Asmaca yarışma programına katılmak için aşağıda bulunan başvuru formu bağlantısına tıklayın: http://www.showtvnet.com/eglence/adam-asmaca/basvuru.asp

Daha fazla video, resim,fragman ve geçmiş bölümleri için web adresi: http://www.showtvnet.com/eglence/adam-asmaca/

Sayfanın Konuları:  Adam asmaca mülakat, Adam asmaca kimler katılabilir, Adam asmaca nasıl katılınır, Adam asmaca izleyici olarak nasıl katılınır, Adam asmaca yarısmasına nasıl gidilir,Adam asmaca yarışmasına seyirci olarak nasıl gidilir, Adam asmaca yarışmasına nasıl gidilir, Adam asmaca yarışma,Adam asmaca seyirci olarak nasıl gidilir, Adam asmaca programına nasıl gidilir

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica