Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Açelya Samyeli Danoğlu Kimdir?

21 Şubat 2013
715 kez görüntülendi

Açelya Samyeli Danoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Hakkında Bilgiler

Kişiler kategorimizin bugünkü konusu manken ve oyuncu Açelya Samyeli Danoğlu hakkında olacak, bu bağlamda Açelya Samyeli Danoğlu’nin hayatı ve özgeçmişi hakkında bilgilere sayfamızda yer vereceğiz. Açelya Samyeli Danoğlu Kimdir?, Açelya Samyeli Danoğlu kaç yaşında, nereli? gibi vikipedi sorularına yanıt arayacağız.

Açelya Samyeli Danoğlu Kimdir?

Açelya Samyeli Danoğlu Kimdir?

Türkiye Güzeli ve Oyuncu. Açelya Samyeli Danoğlu, 1989 yılında Tekirdağ’da dünyaya geldi. Öğrencidir. İstanbul Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık öğrencisi. İngilizce ve Almanca. Hobileri moda danışmanlığı, yürüyüş, müzik, kitap, arkadaşlarıyla vakit geçirmek, yüzmek Ailesi Tekirdağ’da yaşıyor. 2 kız 2 erkek kardeşler. Babası işi sebebi ile sık sık yurt dışına çıkıyor.

İstanbul Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık öğrencisi olarak eğtimine de devam etmektedir. 1.85 m boyundaki tescilli güzel, Almanca ve İngilizce dillerini bilmektedir. Hobileri ise moda danışmanlığı, yürüyüş, müzik, kitap, arkadaşlarıyla vakit geçirmek ve yüzmektir.

Açelya Samyeli Danoğlu, Türkiye güzeli seçilmesinin ardından simdi de oyunculuk dünyasına adım attı ve Star Tv’nin sevilen dizisi İşler Güçler ‘de Zeynep karakterini canlandırmaya başladı.

Açelya Samyeli Danoğlu hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum sayfamızdan yapabilirsiniz.

Açelya Samyeli Danoğlu Resimleri, Fotoğrafları

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica