Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

97B ÇAVUŞPAŞA BEYAZIT İett Otobüs Hareket Saatleri

1 Ocak 2010
1.435 kez görüntülendi

97B ÇAVUŞPAŞA BEYAZIT İett Otobüs Hareket Saatleri

zeytinburnu_eminonu_iett

Bu Web Sayfası 97B ÇAVUŞPAŞA BEYAZIT İett Otobüs Hareket Saatleri Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Sitemizden güncel olarak 97B ÇAVUŞPAŞA BEYAZIT İett Otobüs Hareket Saatleri ve Seferlerini Takip edebilirsiniz. 97B ÇAVUŞPAŞA BEYAZIT İett Hareket Saatleri hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi sitemizden , aşşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz. 97B ÇAVUŞPAŞA BEYAZIT İett Hareket Saatleri Sizce Düzenlimi ? işe gidiş dönüş saatlerinize uyuyormu? 97B ÇAVUŞPAŞA BEYAZIT İett Hareket Saatlerinde ne gibi değişiklikler yapılabilir? 97B ÇAVUŞPAŞA BEYAZIT İett Seferleri Sizce Yeterlimi ? Buyrun Yorum Bölümümüzden Tartışalım.

İETT’nin ‘Hat Sorgulama Ekranı’nda, İETT Otobüsleri’nin hat detaylarını ve hareket saatlerini öğrenebilir, otobüs hattını harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

İETT’nin interaktif ulaşım haritasıyla, ‘Nasıl giderim?’ sorunu ortadan kalkıyor. Harita üzerinde durak ismi aratarak, hangi hatların geçtiğini öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz yer ile gitmek istediğiniz noktayı yazarak, nasıl ulaşacağınızı online olarak öğrenebilir ve harita üzerinde hattı görebilirsiniz.

97B ÇAVUŞPAŞA BEYAZIT İett Hareket Saatleri Listesine BURAYA TIKLAYARAK Ulaşabilirsiniz.

İETT Otobüsleri Hat Hareket Saatleri


Sayfanın Konuları:97B ÇAVUŞPAŞA BEYAZIT,İETT, Akbil, iett Hareket Saatleri, İett Sefer Saatleri, iett ulaşım, Otobüs, Otobüsle Ulaşım, www.iett.gov.tr

DMCA.com

Yorumlar

  1. fatma diyor ki:

    bahçelievler -soğanlıya ulaşım kolaylığı sağlanmasını istiyoruzzzzz otobüs hatların çoğaltılmasını istiyoruz …….

  2. fatma diyor ki:

    Soğanlıya Taksim-Eminönü hatları konulmasını istiyoruz…Soğanlı için tek hat yetersiz sabah saatlerinde işe gitmek için e5 çıkmak için sadece bir hat var ve binmek çok zor sabahki kalabalığı rezilliği görmenizi isterim her gün kapıya sıkışan bağıran insanlar kimsede sabır saygı kalmamış herkes zor nefes alıyor bu durumda sinir üst safhaya çıkıyor,mesela bugün yayla durağındaki yolcular araba dolu durmadı diye arabaya vurdular önünü kestiler şöförle kavga ettiler otobüsün ön camı çatladı ve otobüste onca kişi mağdur oldu yollara döküldü.birde mustafa kemal paşa cad. ilerlemek çok zor o yola bir çözüm bulunmalı ya park yasağı yada tek yön yapılmalı soğanlıdan e5 çıkmak 30-40 dk tutuyor…

Yorum Yaz

Yandex.Metrica