Marmara Gündem - 07 Mart 2020, Cumartesi

92Ş ATEŞTUĞLA MECİDİYEKÖY İett Otobüs Hareket Saatleri

1 Ocak 2010
1.475 kez görüntülendi

92Ş ATEŞTUĞLA MECİDİYEKÖY İett Otobüs Hareket Saatleri

zeytinburnu_eminonu_iett

Bu Web Sayfası 92Ş ATEŞTUĞLA MECİDİYEKÖY İett Otobüs Hareket Saatleri Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Sitemizden güncel olarak 92Ş ATEŞTUĞLA MECİDİYEKÖY İett Otobüs Hareket Saatleri ve Seferlerini Takip edebilirsiniz. 92Ş ATEŞTUĞLA MECİDİYEKÖY İett Hareket Saatleri hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi sitemizden , aşşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz. 92Ş ATEŞTUĞLA MECİDİYEKÖY İett Hareket Saatleri Sizce Düzenlimi ? işe gidiş dönüş saatlerinize uyuyormu? 92Ş ATEŞTUĞLA MECİDİYEKÖY İett Hareket Saatlerinde ne gibi değişiklikler yapılabilir? 92Ş ATEŞTUĞLA MECİDİYEKÖY İett Seferleri Sizce Yeterlimi ? Buyrun Yorum Bölümümüzden Tartışalım.

İETT’nin ‘Hat Sorgulama Ekranı’nda, İETT Otobüsleri’nin hat detaylarını ve hareket saatlerini öğrenebilir, otobüs hattını harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

İETT’nin interaktif ulaşım haritasıyla, ‘Nasıl giderim?’ sorunu ortadan kalkıyor. Harita üzerinde durak ismi aratarak, hangi hatların geçtiğini öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz yer ile gitmek istediğiniz noktayı yazarak, nasıl ulaşacağınızı online olarak öğrenebilir ve harita üzerinde hattı görebilirsiniz.

92Ş ATEŞTUĞLA MECİDİYEKÖY İett Hareket Saatleri Listesine BURAYA TIKLAYARAK Ulaşabilirsiniz.

İETT Otobüsleri Hat Hareket Saatleri


Sayfanın Konuları:92Ş ATEŞTUĞLA MECİDİYEKÖY,İETT, Akbil, iett Hareket Saatleri, İett Sefer Saatleri, iett ulaşım, Otobüs, Otobüsle Ulaşım, www.iett.gov.tr

DMCA.com

Yorumlar

  1. ali dedi ki:

    basta bu duraklari konturol eden arkadaslari aksam veya sabah teftis icing aramizda gormek isterim o zaman ne yapilicagini nasil oldugunu bulurlar simdiden tesekurler

Yorum Yaz

Yandex.Metrica