Marmara Gündem - 13 Ocak 2015, Salı

88 Yeni Çamlık Basmane Eshot Otobüs Hareket Saatleri

11 Şubat 2010
706 kez görüntülendi

88 Yeni Çamlık Basmane Eshot Otobüs Hareket Saatleri

Bu Web Sayfası 88 Yeni Çamlık Basmane Eshot Otobüs Hareket Saatleri Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Sitemizden güncel olarak 88 Yeni Çamlık Basmane Eshot Otobüs Hareket Saatleri ve Seferlerini Takip edebilirsiniz. 88 Yeni Çamlık Basmane Eshot Hareket Saatleri hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi sitemizden , aşşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz. 88 Yeni Çamlık Basmane Eshot Hareket Saatleri Sizce Düzenlimi ? işe gidiş dönüş saatlerinize uyuyormu? 88 Yeni Çamlık Basmane Eshot Hareket Saatlerinde ne gibi değişiklikler yapılabilir? 88 Yeni Çamlık Basmane Eshot Seferleri Sizce Yeterlimi ? Buyrun Yorum Bölümümüzden Tartışalım.

ESHOT’un Hat Sorgulama Ekranı’nda, ESHOT Otobüsleri’nin hat detaylarını ve hareket saatlerini öğrenebilir, Eshot otobüs hattını harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

Eshot’un interaktif ulaşım haritasıyla, ‘Nasıl giderim?’ sorunu ortadan kalkıyor. Harita üzerinde durak ismi aratarak, hangi hatların geçtiğini öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz yer ile gitmek istediğiniz noktayı yazarak, nasıl ulaşacağınızı online olarak öğrenebilir ve harita üzerinde hattı görebilirsiniz.


Sayfanın Konuları: 88 Yeni Çamlık Basmane , İzmir, ESHOT , Duraklar, Hareket Saatleri, Eshot Sefer Saatleri, eshot ulaşım, Otobüs, Otobüsle Ulaşım, Otobüs Hatları, www.eshot.gov.tr, Eshot Gidiş Dönüş

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica