Marmara Gündem - 13 Ocak 2015, Salı

87 Limontepe Basmane Eshot Otobüs Hareket Saatleri

11 Şubat 2010
796 kez görüntülendi

87 Limontepe Basmane Eshot Otobüs Hareket Saatleri

Bu Web Sayfası 87 Limontepe Basmane Eshot Otobüs Hareket Saatleri Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Sitemizden güncel olarak 87 Limontepe Basmane Eshot Otobüs Hareket Saatleri ve Seferlerini Takip edebilirsiniz. 87 Limontepe Basmane Eshot Hareket Saatleri hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi sitemizden , aşşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz. 87 Limontepe Basmane Eshot Hareket Saatleri Sizce Düzenlimi ? işe gidiş dönüş saatlerinize uyuyormu? 87 Limontepe Basmane Eshot Hareket Saatlerinde ne gibi değişiklikler yapılabilir? 87 Limontepe Basmane Eshot Seferleri Sizce Yeterlimi ? Buyrun Yorum Bölümümüzden Tartışalım.

ESHOT’un Hat Sorgulama Ekranı’nda, ESHOT Otobüsleri’nin hat detaylarını ve hareket saatlerini öğrenebilir, Eshot otobüs hattını harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

Eshot’un interaktif ulaşım haritasıyla, ‘Nasıl giderim?’ sorunu ortadan kalkıyor. Harita üzerinde durak ismi aratarak, hangi hatların geçtiğini öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz yer ile gitmek istediğiniz noktayı yazarak, nasıl ulaşacağınızı online olarak öğrenebilir ve harita üzerinde hattı görebilirsiniz.


Sayfanın Konuları: 87 Limontepe Basmane , İzmir, ESHOT , Duraklar, Hareket Saatleri, Eshot Sefer Saatleri, eshot ulaşım, Otobüs, Otobüsle Ulaşım, Otobüs Hatları, www.eshot.gov.tr, Eshot Gidiş Dönüş

DMCA.com

Yorumlar

  1. çağla diyor ki:

    erken geliyor bazen geç geliyor

Yorum Yaz

Yandex.Metrica