Marmara Gündem - 26 Ocak 2015, Pazartesi

84 Basmane SALİH OMURTAK Eshot Otobüs Hareket Saatleri

11 Şubat 2010
1.341 kez görüntülendi

84 Basmane SALİH OMURTAK Eshot Otobüs Hareket Saatleri

Bu Web Sayfası 84 Basmane SALİH OMURTAK Eshot Otobüs Hareket Saatleri Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Sitemizden güncel olarak 84 Basmane SALİH OMURTAK Eshot Otobüs Hareket Saatleri ve Seferlerini Takip edebilirsiniz. 84 Basmane SALİH OMURTAK Eshot Hareket Saatleri hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi sitemizden , aşşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz. 84 Basmane SALİH OMURTAK Eshot Hareket Saatleri Sizce Düzenlimi ? işe gidiş dönüş saatlerinize uyuyormu? 84 Basmane SALİH OMURTAK Eshot Hareket Saatlerinde ne gibi değişiklikler yapılabilir? 84 Basmane SALİH OMURTAK Eshot Seferleri Sizce Yeterlimi ? Buyrun Yorum Bölümümüzden Tartışalım.

ESHOT’un Hat Sorgulama Ekranı’nda, ESHOT Otobüsleri’nin hat detaylarını ve hareket saatlerini öğrenebilir, Eshot otobüs hattını harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

Eshot’un interaktif ulaşım haritasıyla, ‘Nasıl giderim?’ sorunu ortadan kalkıyor. Harita üzerinde durak ismi aratarak, hangi hatların geçtiğini öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz yer ile gitmek istediğiniz noktayı yazarak, nasıl ulaşacağınızı online olarak öğrenebilir ve harita üzerinde hattı görebilirsiniz.


Sayfanın Konuları: 84 Basmane SALİH OMURTAK , İzmir, ESHOT , Duraklar, Hareket Saatleri, Eshot Sefer Saatleri, eshot ulaşım, Otobüs, Otobüsle Ulaşım, Otobüs Hatları, www.eshot.gov.tr, Eshot Gidiş Dönüş

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica