Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

82 YENİBOSNA METRO EMİNÖNÜ İett Otobüs Hareket Saatleri

1 Ocak 2010
1.499 kez görüntülendi

82 YENİBOSNA METRO EMİNÖNÜ İett Otobüs Hareket Saatleri

zeytinburnu_eminonu_iett

Bu Web Sayfası 82 YENİBOSNA METRO EMİNÖNÜ İett Otobüs Hareket Saatleri Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Sitemizden güncel olarak 82 YENİBOSNA METRO EMİNÖNÜ İett Otobüs Hareket Saatleri ve Seferlerini Takip edebilirsiniz. 82 YENİBOSNA METRO EMİNÖNÜ İett Hareket Saatleri hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi sitemizden , aşşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz. 82 YENİBOSNA METRO EMİNÖNÜ İett Hareket Saatleri Sizce Düzenlimi ? işe gidiş dönüş saatlerinize uyuyormu? 82 YENİBOSNA METRO EMİNÖNÜ İett Hareket Saatlerinde ne gibi değişiklikler yapılabilir? 82 YENİBOSNA METRO EMİNÖNÜ İett Seferleri Sizce Yeterlimi ? Buyrun Yorum Bölümümüzden Tartışalım.

İETT’nin ‘Hat Sorgulama Ekranı’nda, İETT Otobüsleri’nin hat detaylarını ve hareket saatlerini öğrenebilir, otobüs hattını harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

İETT’nin interaktif ulaşım haritasıyla, ‘Nasıl giderim?’ sorunu ortadan kalkıyor. Harita üzerinde durak ismi aratarak, hangi hatların geçtiğini öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz yer ile gitmek istediğiniz noktayı yazarak, nasıl ulaşacağınızı online olarak öğrenebilir ve harita üzerinde hattı görebilirsiniz.

82 YENİBOSNA METRO EMİNÖNÜ İett Hareket Saatleri Listesine BURAYA TIKLAYARAK Ulaşabilirsiniz.

İETT Otobüsleri Hat Hareket Saatleri


Sayfanın Konuları:82 YENİBOSNA METRO EMİNÖNÜ,İETT, Akbil, iett Hareket Saatleri, İett Sefer Saatleri, iett ulaşım, Otobüs, Otobüsle Ulaşım, www.iett.gov.tr

DMCA.com

Yorumlar

  1. Feramiz Gökdemir diyor ki:

    145 yenikapı yakuplu otobüsleri çok geç geliyor ve dolu oluyor. seferleri artırabilirseniz çok makbul olur. teşekkürler

Yorum Yaz

Yandex.Metrica