Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

76B AVCILAR CİHANGİR MAH BAKIRKÖY İett Otobüs Hareket Saatleri

8 Ocak 2010
1.395 kez görüntülendi

76B AVCILAR CİHANGİR MAH BAKIRKÖY İett Otobüs Hareket Saatleri

zeytinburnu_eminonu_iett

Bu Web Sayfası 76B AVCILAR CİHANGİR MAH BAKIRKÖY İett Otobüs Hareket Saatleri Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Sitemizden güncel olarak 76B AVCILAR CİHANGİR MAH BAKIRKÖY İett Otobüs Hareket Saatleri ve Seferlerini Takip edebilirsiniz. 76B AVCILAR CİHANGİR MAH BAKIRKÖY İett Hareket Saatleri hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi sitemizden , aşşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz. 76B AVCILAR CİHANGİR MAH BAKIRKÖY İett Hareket Saatleri Sizce Düzenlimi ? işe gidiş dönüş saatlerinize uyuyormu? 76B AVCILAR CİHANGİR MAH BAKIRKÖY İett Hareket Saatlerinde ne gibi değişiklikler yapılabilir? 76B AVCILAR CİHANGİR MAH BAKIRKÖY İett Seferleri Sizce Yeterlimi ? Buyrun Yorum Bölümümüzden Tartışalım.

İETT’nin ‘Hat Sorgulama Ekranı’nda, İETT Otobüsleri’nin hat detaylarını ve hareket saatlerini öğrenebilir, otobüs hattını harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

İETT’nin interaktif ulaşım haritasıyla, ‘Nasıl giderim?’ sorunu ortadan kalkıyor. Harita üzerinde durak ismi aratarak, hangi hatların geçtiğini öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz yer ile gitmek istediğiniz noktayı yazarak, nasıl ulaşacağınızı online olarak öğrenebilir ve harita üzerinde hattı görebilirsiniz.

76B AVCILAR CİHANGİR MAH BAKIRKÖY İett Hareket Saatleri Listesine BURAYA TIKLAYARAK Ulaşabilirsiniz.

İETT Otobüsleri Hat Hareket Saatleri


Sayfanın Konuları:76B AVCILAR CİHANGİR MAH BAKIRKÖY,İETT, Akbil, iett Hareket Saatleri, İett Sefer Saatleri, iett ulaşım, Otobüs, Otobüsle Ulaşım, www.iett.gov.tr

76B AVCILAR CİHANGİR MAH BAKIRKÖY İett Otobüs Hareket Saatleri Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. ahmet kılıç diyor ki:

    çok güzel belirtmişiniz otobüs saatlerini bir saatten beri arıyorum yok 76b sefer saatleri dahada açık yazayım avcılar bakırköy umarım anlamışınızdır

Yorum Yaz

Yandex.Metrica