Marmara Gündem - 28 Ocak 2015, Çarşamba

67 Bornova Metro Pınarbaşı Eshot Otobüs Hareket Saatleri

17 Ocak 2010
1.285 kez görüntülendi

67 Bornova Metro Pınarbaşı Eshot Otobüs Hareket Saatleri

Bu Web Sayfası 67 Bornova Metro Pınarbaşı Eshot Otobüs Hareket Saatleri Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Sitemizden güncel olarak 67 Bornova Metro Pınarbaşı Eshot Otobüs Hareket Saatleri ve Seferlerini Takip edebilirsiniz. 67 Bornova Metro Pınarbaşı Eshot Hareket Saatleri hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi sitemizden , aşşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz. 67 Bornova Metro Pınarbaşı Eshot Hareket Saatleri Sizce Düzenlimi ? işe gidiş dönüş saatlerinize uyuyormu? 67 Bornova Metro Pınarbaşı Eshot Hareket Saatlerinde ne gibi değişiklikler yapılabilir? 67 Bornova Metro Pınarbaşı Eshot Seferleri Sizce Yeterlimi ? Buyrun Yorum Bölümümüzden Tartışalım.

ESHOT’un Hat Sorgulama Ekranı’nda, ESHOT Otobüsleri’nin hat detaylarını ve hareket saatlerini öğrenebilir, Eshot otobüs hattını harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

Eshot’un interaktif ulaşım haritasıyla, ‘Nasıl giderim?’ sorunu ortadan kalkıyor. Harita üzerinde durak ismi aratarak, hangi hatların geçtiğini öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz yer ile gitmek istediğiniz noktayı yazarak, nasıl ulaşacağınızı online olarak öğrenebilir ve harita üzerinde hattı görebilirsiniz.


Sayfanın Konuları: 67 Bornova Metro Pınarbaşı , İzmir, ESHOT , Duraklar, Hareket Saatleri, Eshot Sefer Saatleri, eshot ulaşım, Otobüs, Otobüsle Ulaşım, Otobüs Hatları, www.eshot.gov.tr, Eshot Gidiş Dönüş

DMCA.com

Yorumlar

  1. Efe diyor ki:

    Teşekkürler…

  2. Efe diyor ki:

    25.09.2011 pazar günü 16:20’de pınarbaşından kalkması gereken 67 numara pınarbaşı bornova otobüsü görevini yapmamıştır ve bizi madur etmiştir lütfen gereğinin yapılmasını arz ederim…

Yorum Yaz

Yandex.Metrica