Marmara Gündem - 07 Mart 2020, Cumartesi

65G GÜLTEPE ŞİŞLİ İett Otobüs Hareket Saatleri

1 Ocak 2010
1.286 kez görüntülendi

65G GÜLTEPE ŞİŞLİ İett Otobüs Hareket Saatleri

zeytinburnu_eminonu_iett

Bu Web Sayfası 65G GÜLTEPE ŞİŞLİ İett Otobüs Hareket Saatleri Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Sitemizden güncel olarak 65G GÜLTEPE ŞİŞLİ İett Otobüs Hareket Saatleri ve Seferlerini Takip edebilirsiniz. 65G GÜLTEPE ŞİŞLİ İett Hareket Saatleri hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi sitemizden , aşşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz. 65G GÜLTEPE ŞİŞLİ İett Hareket Saatleri Sizce Düzenlimi ? işe gidiş dönüş saatlerinize uyuyormu? 65G GÜLTEPE ŞİŞLİ İett Hareket Saatlerinde ne gibi değişiklikler yapılabilir? 65G GÜLTEPE ŞİŞLİ İett Seferleri Sizce Yeterlimi ? Buyrun Yorum Bölümümüzden Tartışalım.

İETT’nin ‘Hat Sorgulama Ekranı’nda, İETT Otobüsleri’nin hat detaylarını ve hareket saatlerini öğrenebilir, otobüs hattını harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

İETT’nin interaktif ulaşım haritasıyla, ‘Nasıl giderim?’ sorunu ortadan kalkıyor. Harita üzerinde durak ismi aratarak, hangi hatların geçtiğini öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz yer ile gitmek istediğiniz noktayı yazarak, nasıl ulaşacağınızı online olarak öğrenebilir ve harita üzerinde hattı görebilirsiniz.

65G GÜLTEPE ŞİŞLİ İett Hareket Saatleri Listesine BURAYA TIKLAYARAK Ulaşabilirsiniz.

İETT Otobüsleri Hat Hareket Saatleri


Sayfanın Konuları:65G GÜLTEPE ŞİŞLİ,İETT, Akbil, iett Hareket Saatleri, İett Sefer Saatleri, iett ulaşım, Otobüs, Otobüsle Ulaşım, www.iett.gov.tr

DMCA.com

Yorumlar

  1. EMRULLAH dedi ki:

    KAĞITHANE-ŞİŞLİ KABATAŞ ARASINDA SEFER YAPAN ARAÇALARDAN DOLAYI ÇOK ŞİKAYETÇİYİZ.DAHA SIK SEFER YAPILMASININ RİCA EDİYORUM.HALK OTOBÜSLERİNİ KALDIRILMASINI İSTİYPORUM.SADECE BUNU BEN DEĞİL TÜM HALK İSTİYOR.YAZIN GELMESİYLE SICAK OLDUĞUNDAN HERKES RAHATSIZ ESKİ ARAÇLARDAN DAHA KONFORLU KLIMALI RAHAT BİR YOLCULUK HERKESİN HAKKI SİZDEN BU HAKKI RİCA EDİYORUM.GÜLTEPE YE YENİ ARAÇ İSTİYORUM…

Yorum Yaz

Yandex.Metrica