6-11 Mayıs İstanbul Üniversitesi Bahar Şenlikleri

30 Nisan 2013
743 kez görüntülendi

6-11 Mayıs İstanbul Üniversitesi Bahar Şenlikleri

İstanbul Üniversitesi Bahar Şenliği

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen İstanbul Üniversitesi Bahar Şenliği bu yıl 6-11 Mayıs 2013 tarihleri arasında İstanbul Üniversitesi Avcılar Yerleşkesi’nde yapılacak. Şenlikte kimler sahne alacak?

Bu seneki bahar şenliğinde hangi sanatçılar sahne alacak diye sorarsanız buyurun isimleri; Volkan Konak, Şevval Sam, Hande Yener, Sıla, Nev, Mustafa Sandal, Ali Altay, Umut Kuzey, GRİPİN, Grup 84, Babutsa gibi bir çok ünlü sanatçı ve sanatçı grupları 6-11 Mayıs 2013 tarihleri arasında İstanbul Üniversitesi Avcılar Yerleşkesi’nde sahne alacaklar.

6-11 Mayıs İstanbul Üniversitesi Bahar Şenlikleri

Şenlik sadece sanatçıların vereceği konserler ile sınırlı değil tabi. Başta öğrenciler olmak üzere şenlik boyunca karaoke, DJ performansları, stand – up şovları, söyleşi ve paneller, çeşitli oyunlar ve turnuvalar, üniversite kulüplerinin gerçekleştireceği çeşitli aktiviteler (tiyatro oyunları, fotoğraf sergileri, fotoğraf gezileri, film gösterimleri, dans gösterileri, kültürel geziler, ve benzeri.) yanı sıra profesyonel ve amatör olarak çok sayıda sanatçı tarafından verilecek konserler ile izleyiciler bol bol eğlenecek.

İstanbul Üniversitesi Bahar Şenliği Sanatçılar

İstanbul Üniversitesi 2013 Bahar Şenliği Organizasyon Komitesi’nde İ.Ü. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Recep GÜLOĞLU, İ.Ü. Rektör Danışmanı ve Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Doç. Dr. Ergün YOLCU, İ.Ü. Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Prof. Dr. Hasan ALPAK, İ.Ü. ÖKM Müdürü Doç. Dr. Abdulkadir EMEKSİZ, İ.Ü. Veteriner Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ömer ÇETİN ve Arş. Gör. Dr. Funda YILMAZ, Avcılar Yerleşkesi Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. İsak YILMAZ yer alıyor.

İstanbul Üniversitesi Bahar Şenlikleri

Öğrenci kulüpleri, birimler ve katılacak tüm kurum ve kuruluşların uygun görülen kültür ve sanat etkinliklerine program akışı içerisinde yer verilecektir. Programda yer almak için Öğrenci Kültür Merkezi’ne (ÖKM) başvurabilirler.

Şenlikten önce eğlence, kültür ve sanat etkinliklerinin tamamının yer aldığı program ayrıca duyurulacağı Üniversite resmi internet sitesinden açıklandı.

Tüm öğrencilerin, akademik ve idari personelin 6-11 Mayıs İstanbul Üniversitesi Bahar Şenliğine davetli olduğu açıklandı.

Daha Fazka Bilgi İletişim
Adres: İstanbul Üniversitesi Avcılar Yerleşkesi Sosyal Tesisleri
Tel: 0 212 659 39 83
GSM: 0 532 330 64 08
e-posta: [email protected]

Son olarak bahar şenliği etkinliğinde gerçekleştirilecek konserlerin tamamı ücretsiz olduğu belirtildi.

6-11 Mayıs İstanbul Üniversitesi Bahar Şenlikleri Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica