Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

55 GAZİOSMANPAŞA ŞİŞLİ İett Otobüs Hareket Saatleri

1 Ocak 2010
1.122 kez görüntülendi

55 GAZİOSMANPAŞA ŞİŞLİ İett Otobüs Hareket Saatleri

zeytinburnu_eminonu_iett

Bu Web Sayfası 55 GAZİOSMANPAŞA ŞİŞLİ İett Otobüs Hareket Saatleri Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Sitemizden güncel olarak 55 GAZİOSMANPAŞA ŞİŞLİ İett Otobüs Hareket Saatleri ve Seferlerini Takip edebilirsiniz. 55 GAZİOSMANPAŞA ŞİŞLİ İett Hareket Saatleri hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi sitemizden , aşşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz. 55 GAZİOSMANPAŞA ŞİŞLİ İett Hareket Saatleri Sizce Düzenlimi ? işe gidiş dönüş saatlerinize uyuyormu? 55 GAZİOSMANPAŞA ŞİŞLİ İett Hareket Saatlerinde ne gibi değişiklikler yapılabilir? 55 GAZİOSMANPAŞA ŞİŞLİ İett Seferleri Sizce Yeterlimi ? Buyrun Yorum Bölümümüzden Tartışalım.

İETT’nin ‘Hat Sorgulama Ekranı’nda, İETT Otobüsleri’nin hat detaylarını ve hareket saatlerini öğrenebilir, otobüs hattını harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

İETT’nin interaktif ulaşım haritasıyla, ‘Nasıl giderim?’ sorunu ortadan kalkıyor. Harita üzerinde durak ismi aratarak, hangi hatların geçtiğini öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz yer ile gitmek istediğiniz noktayı yazarak, nasıl ulaşacağınızı online olarak öğrenebilir ve harita üzerinde hattı görebilirsiniz.

55 GAZİOSMANPAŞA ŞİŞLİ İett Hareket Saatleri Listesine BURAYA TIKLAYARAK Ulaşabilirsiniz.

İETT Otobüsleri Hat Hareket Saatleri


Sayfanın Konuları:55 GAZİOSMANPAŞA ŞİŞLİ,İETT, Akbil, iett Hareket Saatleri, İett Sefer Saatleri, iett ulaşım, Otobüs, Otobüsle Ulaşım, www.iett.gov.tr

55 GAZİOSMANPAŞA ŞİŞLİ İett Otobüs Hareket Saatleri Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

 1. Emel Bese diyor ki:

  Gaziosmanpaşa – Şişli ( 55 M ) Hattında,
  haftaiçi sabah 07:30’da, en yoğun saat olduğu halde; 15 kişilik oturma yeri mevcut eski, kırmızı otobüs çalıştırılmaktadır.50 dakikalık yolu kimse ilk duraktan binerek ayakta yolculuk yapmak istemediğinden; herkes bir sonraki otobüse sıra beklemekte ve gereksiz yere işlerimize geç kalmaktayız.
  Diğer hatlar olan 55 T – Taksim ve 99 Eminönü seferlerinde, son model yeşil belediye otobüsleri hizmet verirken;
  55 M Gaziosmanpaşa – Şişli hattında sabah en yoğun saatte ya halk otobüsü yada eski tip, bozulup yolda kalması an meselesi olan, koltuk sayısı diğerlerine göre % 50 daha az kırmızı otobüs çalıştırılmakta..
  Tüm Şişli yolcuları olarak bu durumdan son derece rahatsızız.

  Ayrıca diğer hat yolcularına göre, yukarıda açıkladığım sebepten yola çıkarak kendimize haksızlık edildiğini düşünüyoruz.

  En yoğun hat yolcuları olarak, sorunun en yakın sürede çözülmesini talebediyoruz.

  Saygılarımızla..

Yorum Yaz

Yandex.Metrica