399D YEŞİLPINAR EMİNÖNÜ İett Otobüs Hareket Saatleri

1 Ocak 2010
676 kez görüntülendi

399D YEŞİLPINAR EMİNÖNÜ İett Otobüs Hareket Saatleri

zeytinburnu_eminonu_iett

Bu Web Sayfası 399D YEŞİLPINAR EMİNÖNÜ İett Otobüs Hareket Saatleri Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Sitemizden güncel olarak 399D YEŞİLPINAR EMİNÖNÜ İett Otobüs Hareket Saatleri ve Seferlerini Takip edebilirsiniz. 399D YEŞİLPINAR EMİNÖNÜ İett Hareket Saatleri hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi sitemizden , aşşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz. 399D YEŞİLPINAR EMİNÖNÜ İett Hareket Saatleri Sizce Düzenlimi ? işe gidiş dönüş saatlerinize uyuyormu? 399D YEŞİLPINAR EMİNÖNÜ İett Hareket Saatlerinde ne gibi değişiklikler yapılabilir? 399D YEŞİLPINAR EMİNÖNÜ İett Seferleri Sizce Yeterlimi ? Buyrun Yorum Bölümümüzden Tartışalım.

İETT’nin ‘Hat Sorgulama Ekranı’nda, İETT Otobüsleri’nin hat detaylarını ve hareket saatlerini öğrenebilir, otobüs hattını harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

İETT’nin interaktif ulaşım haritasıyla, ‘Nasıl giderim?’ sorunu ortadan kalkıyor. Harita üzerinde durak ismi aratarak, hangi hatların geçtiğini öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz yer ile gitmek istediğiniz noktayı yazarak, nasıl ulaşacağınızı online olarak öğrenebilir ve harita üzerinde hattı görebilirsiniz.

399D YEŞİLPINAR EMİNÖNÜ İett Hareket Saatleri Listesine BURAYA TIKLAYARAK Ulaşabilirsiniz.

İETT Otobüsleri Hat Hareket Saatleri


Sayfanın Konuları:399D YEŞİLPINAR EMİNÖNÜ,İETT, Akbil, iett Hareket Saatleri, İett Sefer Saatleri, iett ulaşım, Otobüs, Otobüsle Ulaşım, www.iett.gov.tr

DMCA.com

Yorumlar

  1. Nurcan diyor ki:

    Tamam olarak güzergah isimlerini bulamadım beni bu konuda bilgilendirirseniz mutlu olurum teşekkür ederim

Yorum Yaz

Yandex.Metrica