Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

38 YUNUS EMRE MAHALLESİ BEYAZIT İett Otobüs Hareket Saatleri

1 Ocak 2010
964 kez görüntülendi

38 YUNUS EMRE MAHALLESİ BEYAZIT İett Otobüs Hareket Saatleri

zeytinburnu_eminonu_iett

Bu Web Sayfası 38 YUNUS EMRE MAHALLESİ BEYAZIT İett Otobüs Hareket Saatleri Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Sitemizden güncel olarak 38 YUNUS EMRE MAHALLESİ BEYAZIT İett Otobüs Hareket Saatleri ve Seferlerini Takip edebilirsiniz. 38 YUNUS EMRE MAHALLESİ BEYAZIT İett Hareket Saatleri hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi sitemizden , aşşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz. 38 YUNUS EMRE MAHALLESİ BEYAZIT İett Hareket Saatleri Sizce Düzenlimi ? işe gidiş dönüş saatlerinize uyuyormu? 38 YUNUS EMRE MAHALLESİ BEYAZIT İett Hareket Saatlerinde ne gibi değişiklikler yapılabilir? 38 YUNUS EMRE MAHALLESİ BEYAZIT İett Seferleri Sizce Yeterlimi ? Buyrun Yorum Bölümümüzden Tartışalım.

İETT’nin ‘Hat Sorgulama Ekranı’nda, İETT Otobüsleri’nin hat detaylarını ve hareket saatlerini öğrenebilir, otobüs hattını harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

İETT’nin interaktif ulaşım haritasıyla, ‘Nasıl giderim?’ sorunu ortadan kalkıyor. Harita üzerinde durak ismi aratarak, hangi hatların geçtiğini öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz yer ile gitmek istediğiniz noktayı yazarak, nasıl ulaşacağınızı online olarak öğrenebilir ve harita üzerinde hattı görebilirsiniz.

38 YUNUS EMRE MAHALLESİ BEYAZIT İett Hareket Saatleri Listesine BURAYA TIKLAYARAK Ulaşabilirsiniz.

İETT Otobüsleri Hat Hareket Saatleri


Sayfanın Konuları:38 YUNUS EMRE MAHALLESİ BEYAZIT,İETT, Akbil, iett Hareket Saatleri, İett Sefer Saatleri, iett ulaşım, Otobüs, Otobüsle Ulaşım, www.iett.gov.tr

38 YUNUS EMRE MAHALLESİ BEYAZIT İett Otobüs Hareket Saatleri Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. şenol akkuş diyor ki:

    38 hattı cok duzensiz nazaman gelecegi hic belli degil cok bekliyoruz duraklarda ve bircak kisinnin de rahatzız oldunu soylüyebilirim lütven düzeltilmesini rica ediyorum tskrler

Yorum Yaz

Yandex.Metrica