Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

34 AVCILAR ZİNCİRLİKUYU METROBÜSÜ İett Otobüs Hareket Saatleri

1 Ocak 2010
839 kez görüntülendi

34 AVCILAR ZİNCİRLİKUYU METROBÜSÜ İett Otobüs Hareket Saatleri

zeytinburnu_eminonu_iett

Bu Web Sayfası 34 AVCILAR ZİNCİRLİKUYU METROBÜSÜ İett Otobüs Hareket Saatleri Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Sitemizden güncel olarak 34 AVCILAR ZİNCİRLİKUYU METROBÜSÜ İett Otobüs Hareket Saatleri ve Seferlerini Takip edebilirsiniz. 34 AVCILAR ZİNCİRLİKUYU METROBÜSÜ İett Hareket Saatleri hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi sitemizden , aşşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz. 34 AVCILAR ZİNCİRLİKUYU METROBÜSÜ İett Hareket Saatleri Sizce Düzenlimi ? işe gidiş dönüş saatlerinize uyuyormu? 34 AVCILAR ZİNCİRLİKUYU METROBÜSÜ İett Hareket Saatlerinde ne gibi değişiklikler yapılabilir? 34 AVCILAR ZİNCİRLİKUYU METROBÜSÜ İett Seferleri Sizce Yeterlimi ? Buyrun Yorum Bölümümüzden Tartışalım.

İETT’nin ‘Hat Sorgulama Ekranı’nda, İETT Otobüsleri’nin hat detaylarını ve hareket saatlerini öğrenebilir, otobüs hattını harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

İETT’nin interaktif ulaşım haritasıyla, ‘Nasıl giderim?’ sorunu ortadan kalkıyor. Harita üzerinde durak ismi aratarak, hangi hatların geçtiğini öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz yer ile gitmek istediğiniz noktayı yazarak, nasıl ulaşacağınızı online olarak öğrenebilir ve harita üzerinde hattı görebilirsiniz.

34 AVCILAR ZİNCİRLİKUYU METROBÜSÜ İett Hareket Saatleri Listesine BURAYA TIKLAYARAK Ulaşabilirsiniz.

İETT Otobüsleri Hat Hareket Saatleri


Sayfanın Konuları:34 AVCILAR ZİNCİRLİKUYU METROBÜSÜ,İETT, Akbil, iett Hareket Saatleri, İett Sefer Saatleri, iett ulaşım, Otobüs, Otobüsle Ulaşım, www.iett.gov.tr

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica