Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

320A HAREM SAMANDIRA İett Otobüs Hareket Saatleri

1 Ocak 2010
816 kez görüntülendi

320A HAREM SAMANDIRA İett Otobüs Hareket Saatleri

zeytinburnu_eminonu_iett

Bu Web Sayfası 320A HAREM SAMANDIRA İett Otobüs Hareket Saatleri Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Sitemizden güncel olarak 320A HAREM SAMANDIRA İett Otobüs Hareket Saatleri ve Seferlerini Takip edebilirsiniz. 320A HAREM SAMANDIRA İett Hareket Saatleri hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi sitemizden , aşşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz. 320A HAREM SAMANDIRA İett Hareket Saatleri Sizce Düzenlimi ? işe gidiş dönüş saatlerinize uyuyormu? 320A HAREM SAMANDIRA İett Hareket Saatlerinde ne gibi değişiklikler yapılabilir? 320A HAREM SAMANDIRA İett Seferleri Sizce Yeterlimi ? Buyrun Yorum Bölümümüzden Tartışalım.

İETT’nin ‘Hat Sorgulama Ekranı’nda, İETT Otobüsleri’nin hat detaylarını ve hareket saatlerini öğrenebilir, otobüs hattını harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

İETT’nin interaktif ulaşım haritasıyla, ‘Nasıl giderim?’ sorunu ortadan kalkıyor. Harita üzerinde durak ismi aratarak, hangi hatların geçtiğini öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz yer ile gitmek istediğiniz noktayı yazarak, nasıl ulaşacağınızı online olarak öğrenebilir ve harita üzerinde hattı görebilirsiniz.

320A HAREM SAMANDIRA İett Hareket Saatleri Listesine BURAYA TIKLAYARAK Ulaşabilirsiniz.

İETT Otobüsleri Hat Hareket Saatleri


Sayfanın Konuları:320A HAREM SAMANDIRA,İETT, Akbil, iett Hareket Saatleri, İett Sefer Saatleri, iett ulaşım, Otobüs, Otobüsle Ulaşım, www.iett.gov.tr

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica