Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

2016 Örgülü Saç Modası

24 Mayıs 2016
98 kez görüntülendi

orgu-sac-modelleri

Uzun saçlara sahip olan çocuklar, genç kızlar ve yetişkin bayanlar bu yıl birbirinden çeşit saç örgüsü modellerini özellikle yaz aylarında oldukça sık kullanacaklar. Saç örgüsünü bayanların sıklıkla kullanmasının nedeni özellikle saçın toplu gözükmesi ile kendilerini daha rahat hissetmeleridir.

kiz-cocugu-orgu-sac-modelleri

Saç örgüsü aynı zamanda bayanların saçlarının daha az kirlenmesi bakımından da çok tercih edilen bir modeldir. Bayanlar saçlarında örgüyü dışarı çıkarken, spor yaparken ve hatta davetlerde şık bir elbisenin üstüne bile kullanarak hem modern hem güzel görünmelerini sağlar. Özellikle yaz aylarının o bunaltıcı sıcaklarında ister plajda ister güzel bir yeri turlarken en pratik saç modeli olarak kullanılmaktadır. Kuaförler de bayanların topuzlarında örgüyü kullanarak saç modellerine bir modernlik ve doğallık katmaktadırlar. Saç örgüsünün de çeşitli modelleri bulunmaktadır. Bunlar arasında Şelale örgü saç modelleri, Hollanda Çiçeği saç örgü modelleri ve Burgulu Zigzag saç örgü modelleri büyük ilgi görmektedir.

orgulu-gece-sac-modelleri

Bu değişik saç örgü modelleri gece dışarı çıkarken nişan ve düğün törenlerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Girdiğiniz bütün ortamda gözleri üzerinizde toplamanızı sağlıyor. Bu saç örgü modellerinin yapımının mantığını çözdünüz mü kendiniz bile kolaylıkla evde yapabilirsiniz.

Çocuk sahibi anneler kızlarının saçlarında bu örgü modellerini rahatlıkla deneyebilirler. 2016 yılında  saç örgü modelleri her yaş grubu kadının ilgi odağı haline gelecek.

2016 Örgülü Saç Modası Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica