2011 – Avea jet nasıl iptal edilir?

19 Ocak 2011
1.151 kez görüntülendi

2011 – Avea jet nasıl iptal edilir?

avea jet nasıl iptal edilir,avea jet modem iptali,jet modem iptali,avea jet nasıl,AVEA JET İPTALİ İÇİN NE YAPMALI,jet nası iptal edilir,avea ücretsiz facebook nasıl iptal edilir,avea modem iptal etme,avea jeti sürem doldu nasıl iptal ederim,avea jet iptal,avea jet modemi nasıl iptal edebilirim,avea jet modem iptali nasıl yapılır,avea jet iptal ettirmek,jet ttneti nasıl iptal ettiririm

Ülkemizin GSM operatörlerinden biri olan Avea jet’in  kampanyası bittikten sonra nasıl iptal edilir? sorusunun yanıtı aşağıdaki yazımızda.

12. ay sonunda ne yapmalıyım?

Kampanya ile verilen ücretsiz internet kullanım süresi (12 ay) dolduğunda da otomatik olarak devam edecektir. (Peşin ya da Ön Ödemeli model için geçerli değildir.)

Üyelikten 12 aydan önce çıkmak istersem ne yapmalıyım?

12 aydan once İnternet Paketinizi iptal ettirmeniz durumunda, seçmiş olduğunuz İnternet Paketi kapsamında kampanyaya katıldığınız süre boyunca faydalandığınız toplam indirim bedelinin ve teslim aldığınız cihazın taahhütnameyi imzaladığınız tarihteki cari fiyatının bedeli son faturanızda tahsil edilecektir.

İptal durumu bu şekilde arkadaşlar ilk önce şarları kabul etmenşz ki zati etmiş bulunuyorusunuz ilk aldıgınızda o yüzden yapacak birşey yok..Müşteri hizmetleri yada size en yakın avea bayinde yapabilirsiniz…

2011 – Avea jet nasıl iptal edilir? Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

 1. m.durmaz diyor ki:

  aveadan 8GB kotalı jet modem aldım,bu ay 3.faturam geldi her ay katlanarak geliyo 29 tl.olması gereken fatura 55 tl geliyo iptal etmeyi düşünüyorum ne kadar ceza öderim acaba yardımcı olabilirmisiniz ?

 2. seyıt h tozun diyor ki:

  iletişim avea şirketi seni yapacak olan sözles mey le seni baglıyr zaten eskıden faturalı hat alan lar var bunları soy dular
  şim dide avea jetmodem le 4 luk kota 35 yaptı larvergisiyle 50 tl yakın aylık
  yıl sonu geldi. ben de 272.50 tl boç cıkarıyor. eskiden halkı kazık la dılar şim di yeni aynı gene kazık atıyor lar.
  hiç farkı yok arkadaş ben yan dım skın siz de yan mayın tel o5549673108 bu inter net modem sim kartım bu inan mayan bu numara yı aveya dan sorun soyler ler.
  05:02:2011 yılı ayı dır

 3. seyıt h tozun diyor ki:

  avea jet 4 kota 35 tl 12 yıllık uye oldum .
  sene nın sonu geldi.bana 272 tl boc cıkar tı neden boyle oluyor.
  bence bu kurum şirket ler birer soygun cu lar boy le olur burası turkıye kımı kıme soracagın kı hepsi kazık atmak icin sıraya gir miş fatan tası bekliyor.gec mistede vatan dası ın ca nını yaktılar.
  şimdide gene yakıyor lar

Yorum Yaz

Yandex.Metrica