2013 Uzman Çavuşluk Sınavları Hakkında Bilgi

30 Kasım 2009
2.305 kez görüntülendi

2013 – 2014 Uzman Çavuşluk Sınavları Hakkında Bilgi

Jandarma Genel Komutanlığı’nın Uzman Erbaş alımı hakkında internette bir araştırma yaptım ve aşşağıdaki bilgilere ulaştım 2013 yılı uzman çavuşluk sınavları hakkında daha detaylı bilgiyi siz genede Jandarma Genel Komutanlığı’nın internet sitesinden bakın ben bulduğum bilgileri sizlerle paylaşayım yazımın devamında 2013 Uzman Çavuşluk Sınavları Hakkında bilgileri okuyabilirsiniz. ben yinede uyarayım 2013 Uzman Çavuşluk Sınavları Hakkında bulduğum bilgileri Jandarma Genel Komutanlığı’nın internet sitesinden teyit edin. 2013 uzman erbaş alımı hakkında her türlü yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümünden yapabilirsiniz.

J.Gn.K.lığınca kaynak olarak belirtilen en az lise/dengi okullardan mezun olan ya da en geç 2013-2014 eğitim-öğretim yılı Haziran döneminde mezun olabilecek durumda bulunan 1990-1994 doğumlu erkek adaylar www.jandarma.tsk.tr internet adresinden başvuru şartlarını inceleyerek 09-27 Şubat  tarihleri arasında, ÖSYM sınav başvuru merkezi yöneticiliklerine başvurularını yapabilirler.

İstekli adaylar; giriş koşulları ve başvuru şekli ile ilgili ayrıntıları, www.jandarma.tsk.tr internet adresine girerek Personel / Öğrenci Alımı sayfasından öğrenebilirler. İlan edilen şart ve usuller dışında alım yapılması veya başvuruların kabul edilmesi mümkün değildir.

2013 Uzman Erbaş Başvuru Koşulları, Şartları İçin Tıklayınız.

DMCA.com

Yorumlar

 1. musa diyor ki:

  ben uzman olmak istiyorum

 2. murat diyor ki:

  ben uzman cavus olmak istiyorum bilgilendirirmisiniz

 3. bestami diyor ki:

  slm ben hataydan bestami şenel.1989/3 jandarma uzman çavuşluk sınavına girmek istiyorum sizden yardım bekliyorum askerliyimi mekanize komando olarak yaptım lise mezunuyum bilgilendirmenizi istiyorum.

 4. mustafa civelek diyor ki:

  selamun aleykum ben zonguldaktan mustafa dogum tarihim 1989 dogumluyum dogum yerim devrek lise mezunuyuM MADDI DURUMUM İYİ DEĞİL AMA BEN SEHİTLERİN VE SEHİT ANNALARIMIN GOZ YASLARI DİNSİN BU VATAN BOLÜNMESİN ASKERLİĞİMİ KUTAHYA İSTANBUL KAYSERİDE YAPTIM HAVACI OLARAK 2010 TARIHINDEDE VATANI GOREVİMİ BİTİRDİM GEREGİNİ ALLAH RIZASI İCİN YAPIN ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN DEGERLİ KARDESLERİM NUMARAM

 5. muhammet bolat diyor ki:

  ilkögretim mezunuyum uzmanlık sınavına girebilirmiyim

 6. muhammet bolat diyor ki:

  uzmanlık sınavları hakkında bilgi alabilirmiyim

 7. tolga diyor ki:

  ban nezaman cev yazarsınız başvuruyu internet üzerinden nasıl yapmalıyım bilgilendirirseniz sevinirim

  Kaynak: 2011 Uzman Çavuşluk Sınavları Hakkında Bilgi – 2011 Uzman Erbaşlık Sınavları

 8. tolga diyor ki:

  bir de askerlık yaomadım ama asker olmak ıstıyorum 12,12,1993 18 yasındayım paralı askerlıye gıdelırmıyım

 9. tolga diyor ki:

  ben uzman cavus olmak istıyorum ama sınav la ilgiili bısey bilmıyorum tarihi ne zaman bana yardım etın

Yorum Yaz

Yandex.Metrica