Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

2 ÜSKÜDAR ALTBOSTANCI İett Otobüs Hareket Saatleri

1 Ocak 2010
613 kez görüntülendi

2 ÜSKÜDAR ALTBOSTANCI İett Otobüs Hareket Saatleri

zeytinburnu_eminonu_iett

Bu Web Sayfası 2 ÜSKÜDAR ALTBOSTANCI İett Otobüs Hareket Saatleri Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Sitemizden güncel olarak 2 ÜSKÜDAR ALTBOSTANCI İett Otobüs Hareket Saatleri ve Seferlerini Takip edebilirsiniz. 2 ÜSKÜDAR ALTBOSTANCI İett Hareket Saatleri hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi sitemizden , aşşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz. 2 ÜSKÜDAR ALTBOSTANCI İett Hareket Saatleri Sizce Düzenlimi ? işe gidiş dönüş saatlerinize uyuyormu? 2 ÜSKÜDAR ALTBOSTANCI İett Hareket Saatlerinde ne gibi değişiklikler yapılabilir? 2 ÜSKÜDAR ALTBOSTANCI İett Seferleri Sizce Yeterlimi ? Buyrun Yorum Bölümümüzden Tartışalım.

İETT’nin ‘Hat Sorgulama Ekranı’nda, İETT Otobüsleri’nin hat detaylarını ve hareket saatlerini öğrenebilir, otobüs hattını harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

İETT’nin interaktif ulaşım haritasıyla, ‘Nasıl giderim?’ sorunu ortadan kalkıyor. Harita üzerinde durak ismi aratarak, hangi hatların geçtiğini öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz yer ile gitmek istediğiniz noktayı yazarak, nasıl ulaşacağınızı online olarak öğrenebilir ve harita üzerinde hattı görebilirsiniz.

2 ÜSKÜDAR ALTBOSTANCI İett Hareket Saatleri Listesine BURAYA TIKLAYARAK Ulaşabilirsiniz.

İETT Otobüsleri Hat Hareket Saatleri


Sayfanın Konuları:2 ÜSKÜDAR ALTBOSTANCI,İETT, Akbil, iett Hareket Saatleri, İett Sefer Saatleri, iett ulaşım, Otobüs, Otobüsle Ulaşım, www.iett.gov.tr

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica