Marmara Gündem - 17 Ocak 2015, Cumartesi

18 Konak Yeşilyurt Eshot Otobüs Hareket Saatleri

8 Ocak 2010
742 kez görüntülendi

18 Konak Yeşilyurt Eshot Otobüs Hareket Saatleri

Bu Web Sayfası 18 Konak Yeşilyurt Eshot Otobüs Hareket Saatleri Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Sitemizden güncel olarak 18 Konak Yeşilyurt Eshot Otobüs Hareket Saatleri ve Seferlerini Takip edebilirsiniz. 18 Konak Yeşilyurt Eshot Hareket Saatleri hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi sitemizden , aşşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz. 18 Konak Yeşilyurt Eshot Hareket Saatleri Sizce Düzenlimi ? işe gidiş dönüş saatlerinize uyuyormu? 18 Konak Yeşilyurt Eshot Hareket Saatlerinde ne gibi değişiklikler yapılabilir? 18 Konak Yeşilyurt Eshot Seferleri Sizce Yeterlimi ? Buyrun Yorum Bölümümüzden Tartışalım.

ESHOT’un Hat Sorgulama Ekranı’nda, ESHOT Otobüsleri’nin hat detaylarını ve hareket saatlerini öğrenebilir, Eshot otobüs hattını harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

Eshot’un interaktif ulaşım haritasıyla, ‘Nasıl giderim?’ sorunu ortadan kalkıyor. Harita üzerinde durak ismi aratarak, hangi hatların geçtiğini öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz yer ile gitmek istediğiniz noktayı yazarak, nasıl ulaşacağınızı online olarak öğrenebilir ve harita üzerinde hattı görebilirsiniz.


Sayfanın Konuları: 18 Konak Yeşilyurt , İzmir, ESHOT , Duraklar, Hareket Saatleri, Eshot Sefer Saatleri, eshot ulaşım, Otobüs, Otobüsle Ulaşım, Otobüs Hatları, www.eshot.gov.tr, Eshot Gidiş Dönüş

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica