Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

16Y KADIKÖY YEŞİLBAĞLAR İett Otobüs Hareket Saatleri

1 Ocak 2010
908 kez görüntülendi

16Y KADIKÖY YEŞİLBAĞLAR İett Otobüs Hareket Saatleri

zeytinburnu_eminonu_iett

Bu Web Sayfası 16Y KADIKÖY YEŞİLBAĞLAR İett Otobüs Hareket Saatleri Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Sitemizden güncel olarak 16Y KADIKÖY YEŞİLBAĞLAR İett Otobüs Hareket Saatleri ve Seferlerini Takip edebilirsiniz. 16Y KADIKÖY YEŞİLBAĞLAR İett Hareket Saatleri hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi sitemizden , aşşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz. 16Y KADIKÖY YEŞİLBAĞLAR İett Hareket Saatleri Sizce Düzenlimi ? işe gidiş dönüş saatlerinize uyuyormu? 16Y KADIKÖY YEŞİLBAĞLAR İett Hareket Saatlerinde ne gibi değişiklikler yapılabilir? 16Y KADIKÖY YEŞİLBAĞLAR İett Seferleri Sizce Yeterlimi ? Buyrun Yorum Bölümümüzden Tartışalım.

İETT’nin ‘Hat Sorgulama Ekranı’nda, İETT Otobüsleri’nin hat detaylarını ve hareket saatlerini öğrenebilir, otobüs hattını harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

İETT’nin interaktif ulaşım haritasıyla, ‘Nasıl giderim?’ sorunu ortadan kalkıyor. Harita üzerinde durak ismi aratarak, hangi hatların geçtiğini öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz yer ile gitmek istediğiniz noktayı yazarak, nasıl ulaşacağınızı online olarak öğrenebilir ve harita üzerinde hattı görebilirsiniz.

16Y KADIKÖY YEŞİLBAĞLAR İett Hareket Saatleri Listesine BURAYA TIKLAYARAK Ulaşabilirsiniz.

İETT Otobüsleri Hat Hareket Saatleri


Sayfanın Konuları:16Y KADIKÖY YEŞİLBAĞLAR,İETT, Akbil, iett Hareket Saatleri, İett Sefer Saatleri, iett ulaşım, Otobüs, Otobüsle Ulaşım, www.iett.gov.tr

DMCA.com

Yorumlar

  1. nuray yıldız diyor ki:

    16 y otobüs saatleri yetersizn .Ben alışveriş merkezinde çalışıyorum akşam çıkışlar saat 10 da.Otobüs durağına 15 dakika yürüme mesafesinde 21.50 otobüsüne yetişemiyorum.Bir sonraki sefer 23.15de ben bayan olarak 1 saat e5 kenarında otobüs bekliyorum.Lütfen 22.15 e bir sefer daha koyun aynı avmde benim gibi 16 y yi kullanan personeller var.Akşamları madur oluyoruz.Lütfen akşam 1 sefer daha koyun yoksa hattı tamamen kaldırın bizde başımızın çaresine bakalım.Umarım uyarımı göz önüne alırsınız…

Yorum Yaz

Yandex.Metrica