Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

15TY ORTAÇEŞME HEKİMBAŞI İett Otobüs Hareket Saatleri

1 Ocak 2010
1.572 kez görüntülendi

15TY ORTAÇEŞME HEKİMBAŞI İett Otobüs Hareket Saatleri

zeytinburnu_eminonu_iett

Bu Web Sayfası 15TY ORTAÇEŞME HEKİMBAŞI İett Otobüs Hareket Saatleri Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Sitemizden güncel olarak 15TY ORTAÇEŞME HEKİMBAŞI İett Otobüs Hareket Saatleri ve Seferlerini Takip edebilirsiniz. 15TY ORTAÇEŞME HEKİMBAŞI İett Hareket Saatleri hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi sitemizden , aşşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz. 15TY ORTAÇEŞME HEKİMBAŞI İett Hareket Saatleri Sizce Düzenlimi ? işe gidiş dönüş saatlerinize uyuyormu? 15TY ORTAÇEŞME HEKİMBAŞI İett Hareket Saatlerinde ne gibi değişiklikler yapılabilir? 15TY ORTAÇEŞME HEKİMBAŞI İett Seferleri Sizce Yeterlimi ? Buyrun Yorum Bölümümüzden Tartışalım.

İETT’nin ‘Hat Sorgulama Ekranı’nda, İETT Otobüsleri’nin hat detaylarını ve hareket saatlerini öğrenebilir, otobüs hattını harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

İETT’nin interaktif ulaşım haritasıyla, ‘Nasıl giderim?’ sorunu ortadan kalkıyor. Harita üzerinde durak ismi aratarak, hangi hatların geçtiğini öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz yer ile gitmek istediğiniz noktayı yazarak, nasıl ulaşacağınızı online olarak öğrenebilir ve harita üzerinde hattı görebilirsiniz.

15TY ORTAÇEŞME HEKİMBAŞI İett Hareket Saatleri Listesine BURAYA TIKLAYARAK Ulaşabilirsiniz.

İETT Otobüsleri Hat Hareket Saatleri


Sayfanın Konuları:15TY ORTAÇEŞME HEKİMBAŞI,İETT, Akbil, iett Hareket Saatleri, İett Sefer Saatleri, iett ulaşım, Otobüs, Otobüsle Ulaşım, www.iett.gov.tr

DMCA.com

Yorumlar

 1. Tezcan GÖKSU diyor ki:

  15 TY Hekimbaşından neden seyrek saatler arasında belli bir saat sonra hiç yok

  Ama pazar günleri hekimbaşı durağında otobüs 15 TY Var

  neden hafta sonu olan otobüsler hafta içinde yok

 2. toygar diyor ki:

  merhabalar kaç kez şikayetimi isteğimi bildirmeme rağmen , ne arayan ne soran var. hiç olmazsa isteğimiz olumsuzsa bile bununla ilgili dönüş yapın hç olmazssa. sadece ”yorumunuz onaylandı” diye msj geliyo. ne onaylandı öğrenebilirmiyim. bugün gene geç kaldık işimize şimdide diyolarki okul tatil diye seferler değişmiş. ulaşım araçlarının saatleri öğrencilere göremi ayarlanıyor. biz neyiz!!!! lütfen acil cvb YETER ARTIK YA!!!!

 3. toygar diyor ki:

  merhaba, son zamanlarda beykoza çok güzel şeyler yapıldı,tek sıkıntı otobüs seferleri.sizden tek ricam lütfen lütfen lütfen yenimahalleden 15 ty hatlarının sefer saatlerinin daha erken satlerine almanızı rica ederim. karşıda çalşıyorum kavacık köprüsünden gidiyorum iş başı saat 8 de yapmam gerek. ancak ilk otobüs 6 da kalkıyor kümeevler durağına gelme saati ise 6:43 bu saatte yetişemiyorum. sizden ricam ilk sefer saatini 5:30 yapmanızı taleb ederim bu istek tüm yenimahalle halkının genel isteği ve ricasıdır en kısa zamanda olumlu veya olumsuz dönmenizi rica ederim çok mağdurum tşk.i.ç.

 4. cemal sanin diyor ki:

  merhaba, yenimahalleden 15 ty hatlarının sefer saatlerinin daha erken satlerine almanızı rica ederim. başakşehir de çalşmaktaym kavacık köprüsünden gidiyorum iş başı saat 8 de yapmam gerek. ancak ilk otobüs 6 da kalkıyor kümeevler durağına gelme saati ise 6:43 bu saatte yetişemiyorum. sizden ricam ilk sefer saatini 5:30 yapmanızı taleb ederim.tşk.i.ç.

 5. Gönül diyor ki:

  Küçüksu durağından geçerek (geçmeyerek!!)Kavacık istikametine giden 15TY otobüslerini beklemek ve binebilmek adeta bir facia..Sabahları 30-40dakika beklediğim olmuştur(özellikle yağmurlu günlerde).İşin garibi o çook beklediğim günlerde Kavacık yönüne giden başka bir otobüs de geçmedi.Halbuki Anadolu hisarına varmadan önceki köşede de çok beklediğim oldu.Oradan geçmek zorundalar diye..Bu otobüsler nerden dolanıyorlar da Kavacığa gidiyorlar bilmiyorum.Akşamları da Kavacık Köprüsü durağında durum farksız..Küçüksu yönüne gitmek isteyen kişi sayısı 45i bulduktan sonra küçük bir 15TY gelir ve insanların yarısı binemez.Onlar sırılsıklam ıslanmaya devam etmeye mecburdurlar..Acaba kimse düşünmüyor mu Küçüksu yönünden Kavacığa veya Kavacıktan Küçüksu yönüne işine gitmek zorunda olan bukadar insan olduğunu?Bu insanların hergün taksiye verecek çuvalla parası olmadığını?Sözün Özü: Lütfen imkanınız varsa,Küçüksu Kavacık seferlerini sıklaştıralım.Hem daha geniş hacimli otobüsler koyalım.Üsküdar-Kavacık arası sahil yolunu kullanan başka otobüsler de koyalım.En önemlisi yetkililer;lütfen kendimizi halkın yerine koyalım…

 6. Gönül diyor ki:

  Küçüksu durağından geçerek (geçmeyerek!!)Kavacık istikametine giden 15TY otobüslerini beklemek ve binebilmek adeta bir facia..Sabahları 30-40dakika beklediğim olmuştur(özellikle yağmurlu günlerde).İşin garibi o çook beklediğim günlerde Kavacık yönüne giden başka bir otobüs de geçmedi.Halbuki Anadolu hisarına varmadan önceki köşede de çok beklediğim oldu.Oradan geçmek zorundalar diye..Bu otobüsler nerden dolanıyorlar da Kavacığa gidiyorlar bilmiyorum.Akşamları da Kavacık durağında durum farksız..Küçüksu yönüne gitmek isteyen kişi sayısı 45i bulduktan sonra küçük bir 15TY gelir ve insanların yarısı binemez.Onlar sırılsıklam ıslanmaya devam etmeye mecburdurlar..Acaba kimse düşünmüyor mu Küçüksu yönünden Kavacığa veya Kavacıktan Küçüksu yönüne işine gitmek zorunda olan bukadar insan olduğunu?Bu insanların hergün taksiye verecek çuvalla parası olmadığını?Sözün Özü: Lütfen imkanınız varsa,Küçüksu Kavacık seferlerini sıklaştıralım.Hem daha geniş hacimli otobüsler koyalım.Üsküdar-Kavacık arası sahil yolunu kullanan başka otobüsler de koyalım.En önemlisi yetkiler;lütfen kendimizi halkın yerine koyalım…

 7. mehmet şahin diyor ki:

  ben 3 vardiya olarak çalışmaktayım ve kavacık köprüsünden küçüksu durağına gece 23:00 ten sonra araç bulamıyorum sizden ricam gece 24:00 itibarı ile son bir sefer koyarak kavacık köprüsü ile küçük su arasındaki son ulaşımı sağlamanız.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica