Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

131YD YENİDOĞAN ÜMRANİYE BEREKET SİTESİ İett Otobüs Hareket Saatleri

1 Ocak 2010
823 kez görüntülendi

131YD YENİDOĞAN ÜMRANİYE BEREKET SİTESİ İett Otobüs Hareket Saatleri

zeytinburnu_eminonu_iett

Bu Web Sayfası 131YD YENİDOĞAN ÜMRANİYE BEREKET SİTESİ İett Otobüs Hareket Saatleri Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Sitemizden güncel olarak 131YD YENİDOĞAN ÜMRANİYE BEREKET SİTESİ İett Otobüs Hareket Saatleri ve Seferlerini Takip edebilirsiniz. 131YD YENİDOĞAN ÜMRANİYE BEREKET SİTESİ İett Hareket Saatleri hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi sitemizden , aşşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz. 131YD YENİDOĞAN ÜMRANİYE BEREKET SİTESİ İett Hareket Saatleri Sizce Düzenlimi ? işe gidiş dönüş saatlerinize uyuyormu? 131YD YENİDOĞAN ÜMRANİYE BEREKET SİTESİ İett Hareket Saatlerinde ne gibi değişiklikler yapılabilir? 131YD YENİDOĞAN ÜMRANİYE BEREKET SİTESİ İett Seferleri Sizce Yeterlimi ? Buyrun Yorum Bölümümüzden Tartışalım.

İETT’nin ‘Hat Sorgulama Ekranı’nda, İETT Otobüsleri’nin hat detaylarını ve hareket saatlerini öğrenebilir, otobüs hattını harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

İETT’nin interaktif ulaşım haritasıyla, ‘Nasıl giderim?’ sorunu ortadan kalkıyor. Harita üzerinde durak ismi aratarak, hangi hatların geçtiğini öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz yer ile gitmek istediğiniz noktayı yazarak, nasıl ulaşacağınızı online olarak öğrenebilir ve harita üzerinde hattı görebilirsiniz.

131YD YENİDOĞAN ÜMRANİYE BEREKET SİTESİ İett Hareket Saatleri Listesine BURAYA TIKLAYARAK Ulaşabilirsiniz.

İETT Otobüsleri Hat Hareket Saatleri


Sayfanın Konuları:131YD YENİDOĞAN ÜMRANİYE BEREKET SİTESİ,İETT, Akbil, iett Hareket Saatleri, İett Sefer Saatleri, iett ulaşım, Otobüs, Otobüsle Ulaşım, www.iett.gov.tr

131YD YENİDOĞAN ÜMRANİYE BEREKET SİTESİ İett Otobüs Hareket Saatleri Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. facealem diyor ki:

    bölge habeleriniz için teeşkkürler.
    www. facealem. com
    yeni sosyal ağ paylaşım ve arkadaşlık siteniz.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica