Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

129T KOZYATAĞI TAKSİM İett Otobüs Hareket Saatleri

2 Ocak 2010
2.171 kez görüntülendi

129T KOZYATAĞI TAKSİM İett Otobüs Hareket Saatleri

zeytinburnu_eminonu_iett

Bu Web Sayfası 129T KOZYATAĞI TAKSİM İett Otobüs Hareket Saatleri Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Sitemizden güncel olarak 129T KOZYATAĞI TAKSİM İett Otobüs Hareket Saatleri ve Seferlerini Takip edebilirsiniz. 129T KOZYATAĞI TAKSİM İett Hareket Saatleri hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi sitemizden , aşşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz. 129T KOZYATAĞI TAKSİM İett Hareket Saatleri Sizce Düzenlimi ? işe gidiş dönüş saatlerinize uyuyormu? 129T KOZYATAĞI TAKSİM İett Hareket Saatlerinde ne gibi değişiklikler yapılabilir? 129T KOZYATAĞI TAKSİM İett Seferleri Sizce Yeterlimi ? Buyrun Yorum Bölümümüzden Tartışalım.

İETT’nin ‘Hat Sorgulama Ekranı’nda, İETT Otobüsleri’nin hat detaylarını ve hareket saatlerini öğrenebilir, otobüs hattını harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

İETT’nin interaktif ulaşım haritasıyla, ‘Nasıl giderim?’ sorunu ortadan kalkıyor. Harita üzerinde durak ismi aratarak, hangi hatların geçtiğini öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz yer ile gitmek istediğiniz noktayı yazarak, nasıl ulaşacağınızı online olarak öğrenebilir ve harita üzerinde hattı görebilirsiniz.

129T KOZYATAĞI TAKSİM İett Hareket Saatleri Listesine BURAYA TIKLAYARAK Ulaşabilirsiniz.

İETT Otobüsleri Hat Hareket Saatleri


Sayfanın Konuları:129T KOZYATAĞI TAKSİM,İETT, Akbil, iett Hareket Saatleri, İett Sefer Saatleri, iett ulaşım, Otobüs, Otobüsle Ulaşım, www.iett.gov.tr

DMCA.com

Yorumlar

  1. Misafir diyor ki:

    ben 129 t saat 15 50 de soyak sitesindn gecen otobuse bindim ehliyetimi dusurdum nasil ulasabilirim cok acil lutfen

Yorum Yaz

Yandex.Metrica