Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

124 ALTBOSTANCI MECİDİYEKÖY İett Otobüs Hareket Saatleri

1 Ocak 2010
694 kez görüntülendi

124 ALTBOSTANCI MECİDİYEKÖY İett Otobüs Hareket Saatleri

zeytinburnu_eminonu_iett

Bu Web Sayfası 124 ALTBOSTANCI MECİDİYEKÖY İett Otobüs Hareket Saatleri Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Sitemizden güncel olarak 124 ALTBOSTANCI MECİDİYEKÖY İett Otobüs Hareket Saatleri ve Seferlerini Takip edebilirsiniz. 124 ALTBOSTANCI MECİDİYEKÖY İett Hareket Saatleri hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi sitemizden , aşşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz. 124 ALTBOSTANCI MECİDİYEKÖY İett Hareket Saatleri Sizce Düzenlimi ? işe gidiş dönüş saatlerinize uyuyormu? 124 ALTBOSTANCI MECİDİYEKÖY İett Hareket Saatlerinde ne gibi değişiklikler yapılabilir? 124 ALTBOSTANCI MECİDİYEKÖY İett Seferleri Sizce Yeterlimi ? Buyrun Yorum Bölümümüzden Tartışalım.

İETT’nin ‘Hat Sorgulama Ekranı’nda, İETT Otobüsleri’nin hat detaylarını ve hareket saatlerini öğrenebilir, otobüs hattını harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

İETT’nin interaktif ulaşım haritasıyla, ‘Nasıl giderim?’ sorunu ortadan kalkıyor. Harita üzerinde durak ismi aratarak, hangi hatların geçtiğini öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz yer ile gitmek istediğiniz noktayı yazarak, nasıl ulaşacağınızı online olarak öğrenebilir ve harita üzerinde hattı görebilirsiniz.

124 ALTBOSTANCI MECİDİYEKÖY İett Hareket Saatleri Listesine BURAYA TIKLAYARAK Ulaşabilirsiniz.

İETT Otobüsleri Hat Hareket Saatleri


Sayfanın Konuları:124 ALTBOSTANCI MECİDİYEKÖY,İETT, Akbil, iett Hareket Saatleri, İett Sefer Saatleri, iett ulaşım, Otobüs, Otobüsle Ulaşım, www.iett.gov.tr

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica