Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Whatsapp’a Yeni Yazı Tipleri Geldi

4 Nisan 2016
80 kez görüntülendi

Whatsapp’a Yeni Yazı Tipleri Geldi

Zaman geçtikçe kendini geliştirmeye devam eden Whatsapp uygulaması her an birçok büyesine yeni özellik katmaya devam ediyor. Bu zamana kadar kullanıcıları tarafından birçok olumlu geri dönüş alan uygulama hayatımızda artık yer etmiş gibi gözüküyor. WhatsApp’a yeni yazı tipleri geldi ve yazı tiplerine de yenilik getirmiş olan uygulama artık kalın ve eğik yazı formatlarına da imkan veriyor.

whatsapp-yeni-yazi-tipleri

WhatsApp’a yeni yazı tipleri geldi ve uygulama böylece artık yeni formatta yazı şekilleri ile yazı yazma imkanı sunacak. Uygulamanın hala hızla geliştiğini varsayılarak birçok özellik eklenmeye devam ediyor. Yazı tiplerine getirdiği yeniliklerin yanında ayrıca hata düzeltmeleri de yapan Whatsapp güncellemeler ile kendini yenilemeye devam ediyor. Göze çarpan yeniliklerine devam eden uygulama dikkat çekici yeni güncellemeler olarak hızlı cevap verme ve bildirimin geldiği gibi cevaplanması özelliklerini bizlere sunmuştur. Bildirimlerin geldiği an hızlı cevap verilmesi özelliğinin yanında tatlı ve güzel emojiler ekleyerek hatta sesli bir şekilde bile yanıt verebilme özelliğine sahip olacaksınız.

whatsapp

WhatsApp’a yeni yazı tipleri geldi ve bu özellikler birçok yazı şeklini bizlere sundu. Bu güncellemeler ile daha önce kullandığımız bold(kalın) ve italik(eğik) yazı tiplerinin dışında farklı olarak birkaç yazım şekli daha kullanabileceğiz. Tilde yani üzeri çizik yazı şeklini eklenen yenilik ile yazım şekilleri çeşitlenmeye başlamış gibi gözüküyor. Whatsapp yeniliklerine birçok yenisini katarak devam edecek gibi gözüküyor.

Whatsapp’a Yeni Yazı Tipleri Geldi Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica